Szkoła Podstawowa Nr 1 w Opolu

im.Obrońców Westerplatte

Konkursy Języka Angielskiego i Języka Niemieckiego

Szkolne eliminacje do Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego zawsze cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony uczniów naszej szkoły. Nie inaczej było w tym roku, gdzie udział wzięło 23 uczestników spośród, których do etapu gminnego zakwalifikowano sześcioro. 11 stycznia 2022 roku „jedynkę” będą reprezentować Ania, Kinga, Zuzia, Julian i Oleg z klasy VIIIb dwujęzycznej i Agnieszka z klasy VIIIc. Gratulujemy i trzymamy za nich kciuki.

Mimo obostrzeń pandemicznych 17 śmiałków stanęło do walki w szkolnych eliminacjach Konkursu Języka Angielskiego o Puchar Dyrektora V LO. Test obejmował zagadnienia z zakresu słownictwa, gramatyki, poprawności oraz znajomości struktur. Wszyscy uczniowie uzyskali minimum 50% dające możliwość udziału w finale, który się odbędzie 30 marca w V LO. O liczbie zakwalifikowanych uczniów zdecyduje organizator.

Op@lskie dla podstawówek - zdalne nauczanie zbliża!

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu Rights Reserved.