Szkoła Podstawowa Nr 1 w Opolu

im.Obrońców Westerplatte

Aktualności

Zgodnie z zapytaniem ofertę należy złożyć w terminie do dnia 3.06.2022 r. do godz. 12.00 w formie elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w formie pisemnej w siedzibie zamawiającego w sekretariacie (parter) w godzinach od 7:00 do 15:00.

Osoba do kontaktu:
Monika Kondziela – kierownik gospodarczy

Poprawiono: 10 styczeń 2022

Szanowni Państwo.

Istnieje możliwość zaszczepienia dziecka, które ukończyło 5 rok życia przeciwko wirusowi COVID 19. Szczepienia odbywają się w wybranych punktach na terenie miasta Opola, które znajdą państwo pod podanym niżej adresem:

Szczegółowe informacje w przedmiotowej sprawie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu 989.

Nasza szkoła otrzymała 27 laptopów z projektu „Op@lskie dla podstawówek - zdalne nauczanie zbliża!”. Projekt jest realizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego.

1. Zachowaj kulturę w mowie i w piśmie. Pamiętaj o stosowaniu zwrotów grzecznościowych: „Dzień dobry”, „Dziękuję”, „Proszę”, „Przepraszam”, „Mogę prosić o powtórzenie” itp.
2. Wycisz mikrofon. Włącz wtedy, kiedy będzie Twoja kolej, by mówić.
3. Przygotuj do zajęć podręcznik, zeszyt, ćwiczenia i przybory do pisania.
4. Swoje potrzeby załatw przed zajęciami: zjedz, skorzystaj z toalety, wycisz telefon i inne rzeczy, które mogą Cię rozpraszać.
5. W czasie spotkania ogranicz rozmowy z domownikami, nie wykonuj czynności, które mogą Cię rozpraszać. Skoncentruj się na zajęciach, by móc z nich w pełni skorzystać.
6. Punktualnie dołącz do spotkania. Szanuj swój czas, czas nauczyciela i innych kolegów.
7. Nie obrażaj i nie pozwól, aby inni to robili. Takie zachowanie to HEJT, który narusza prywatność wszystkich. Jest to zachowanie karalne.
8. Pamiętaj, że nagrywanie i upublicznianie wizerunku bez zgody innych jest przestępstwem.
9. Podczas lekcji nie pisz do kolegów, nie przemieszczaj się pomiędzy kanałami, nie wysyłaj obrazków. Lekcja on-line to czas przeznaczony na naukę, a nie zabawę.
10. Pamiętaj, że wszystko, co wysyłasz lub piszesz, nie zniknie.
11. Szanuj nauczyciela i innych uczestników spotkania on-line. Pamiętaj, że zachowanie podczas korzystania z aplikacji Teams ma wpływ na Twoją ocenę z zachowania.

Op@lskie dla podstawówek - zdalne nauczanie zbliża!

Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu Rights Reserved.