foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest najlepsza

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Opolu

im.Obrońców Westerplatte

Godzina dostępności nauczycieli

L.p. Nazwisko i imię nauczyciela Dzień tygodnia Godzina dostępności Nr sali Uwagi
 1. Baran Bogumił  czwartek  14.45 - 15.45  SG  
 2. Bartczak Urszula  czwartek  16.00 - 17.00  37  
 3. Chudalla Sylwia  wtorek  7.00 - 8.00  17  
 4. Dulas Iwona  czwartek  16.00 - 17.00  25  
 5. Durkalec-Żytyńska Małgorzata  wtorek
 czwartek
 7.30 - 8.00
 15.05 -15.35
 24  
 6. Dynak Krzysztof  czwartek  15.00 - 16.00  34  2 i 4 czwartek miesiąca
 7. Falenta Grażyna  czwartek  7.00 - 8.00  27  
 8. Gilman Krystyna  środa  16.00 - 17.00  17  
 9. Gordon Ludwina  środa  15.10 - 16.10  26  
 10. Graczyk Joanna   wtorek
  środa
 8.00 - 8.30
 8.00 - 8.30
 19  
 11. Górska Danuta  poniedziałek
 czwartek
 15.00 - 15.30
 15.00 - 15.30
 36  
 12. Holc Ewa  czwartek  15.00 - 16.00  32  
 13. Jagieniak Arkadiusz  czwartek  15.00 - 16.00  30  
 14. Kępczyńska Iwona  poniedziałek  15.05 - 16.05  31  
 15. Klick Aurelia  środa   16.00 - 17.00  15  
 16. Klimkowska Mariola  poniedziałek  15.05 - 16.05  24  
 17. Kluba Donata  poniedziałek
 poniedziałek
 7.30 - 8.00
13.30 - 14.00
 16  
 18. Komarek Katarzyna  wtorek  7.00 - 8.00  15  
 19. Kozakiewicz Monika  czwartek  14.00 - 15.00  biblioteka  
 20. Kwiecińska Aleksandra  czwartek  16.00 - 17.00  24  
 21. Langos-Stepień Jolanta  piątek  7.00 - 8.00  13  
 22. Łysiak Bożena  czwartek  15.10 - 16.10  SG  
 23. Olejnik-Skwira Mirosława  czwartek  15.00 - 16.00  19  
 24. Osmęcka Grażyna  czwartek  15.00 - 16.00  21  
 25. Otorowska-Zomb Martyna  poniedziałek  7.00 - 8.00  14  
 26. Pietryk Katarzyna  czwartek  13.10 - 14.10  37  
 27. Polit-Szczotka Dorota  czwartek  16.00 - 17.00  37  
 28. Raniczkowska Aleksandra  czwartek  16.00 - 17.00  34  
 29. Skorupa Lucyna  piątek  6.45 - 7.45  10  
 30. Smereczyńska-Fesdorf Dagmara  czwartek  16.00 - 17.00  22  1 i 3 czwartek miesiąca
 31. Sobolewska Ludmiła  środa  13.10 - 14.10  14  
 32. Suchorska Małgorzata  środa  15.10- 16.10  10  
 33. Sutarzewicz Magdalena  czwartek  7.00 - 8.00  30  
 34. Szewczyk Iwona  środa  15.10 - 16.10  34  
 35. Szmyt Anna  poniedziałek
 wtorek
 7.30 - 8.00
 14.15 - 14.45
 22  
 36. Szpak Krystyna  środa  15.10 - 16.10  11  
 37. Szymczak Artur  poniedziałek  15.00 - 16.00  23  2 i 4 poniedziałek miesiąca
 38. Świec Irena  czwartek  16.00 - 17.00  34  
 39. Tracz Magdalena   środa  15.30 - 16.30  18  
 40. Trojanowska Katarzyna  poniedziałek
 czwartek
 7.25 - 7.55
 14.20 - 14.50
 24  
 41. Trześniewska Beata  wtorek  7.00 - 8.00  18  
 42. Warzycha Teresa  środa  15.00 - 16.00  świetlica  
 43. Wickiewicz Arkadiusz  czwartek  15.00 - 16.00  19  
 44. Wilk Anna  środa  16.05 - 17.05  świetlica  
 45. Wojciechowska Mariola  czwartek  16.00 - 17.00  SG  
 46. Wrzesińska Katarzyna  czwartek  15.10 - 16.10  22  
 47. Ziembik Ewa  czwartek  15.10 - 16.10  10  
 48. Żelosko Żaneta  poniedziałek  15.30 - 16.30  17  

Raz w miesiącu (IX, XI, XII, I, II, IV, V, VI) w pierwszy czwartek godziny dostępności będą realizowane zgodnie z Kalendarzem na rok szkolny 2022/2023
Kalendarz jest dostępny na szkolnej stronie internetowej psp1.opole.pl

SZKOŁA MISTRZÓW PROGRAMOWANIA

Op@lskie dla podstawówek - zdalne nauczanie zbliża!

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Westerplatte w Opolu
ul. Reymonta 43, 45-072 Opole
tel./fax 77 454 28 89

Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu Rights Reserved.