foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest najlepsza

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Opolu

im.Obrońców Westerplatte

Trzeci rok w naszej szkole organizujemy akację charytatywna „Gwiazdka dla Seniora”, która polega na zebraniu darów dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej Dla Kombatantów w Opolu. Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim uczniom, rodzicom oraz pracownikom naszej szkoły, którzy przyczynili się do sukcesu, jakim okazała się ta akcja. Jak zawsze mogliśmy liczyć na ogromne wsparcie ludzi o wielkim sercu, których w naszej społeczności szkolnej nie brakuje. Podczas dwóch tygodni zbieraliśmy koce, słodycze, kosmetyki, herbatę, kawę, ciepłą bieliznę. Darów było tak dużo, że przyjechał po nie bus z DPS.
Równolegle z akcją charytatywną odbyła się akcja „Kartka dla Seniora”. Chętni uczniowie własnoręcznie wykonali imienne kartki dla 44 mieszkańców DPS. Serdecznie dziękujemy kilkunastu uczniom i ich rodzinom, którzy włączyli się do tej akcji. Kartki były przepiękne.
Wszystkie działania odbyły się przy ogromnym wsparciu i zaangażowaniu Pani Ewy Holc i jej drużyny z Samorządu Uczniowskiego.
Zarówno dary jak i kartki ucieszą mieszkańców DPS i sprawią, że te święta będą miłe, bo świadomość, że są ludzie, którzy bezinteresownie pomagają innym doda im blasku.

Jeszcze raz dziękujemy i życzymy Wesołych Świąt!
Klasa 8a wraz z wychowawczynią Aleksandrą Raniczkowską

SZKOŁA MISTRZÓW PROGRAMOWANIA

Op@lskie dla podstawówek - zdalne nauczanie zbliża!

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Westerplatte w Opolu
ul. Reymonta 43, 45-072 Opole
tel./fax 77 454 28 89

Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu Rights Reserved.