Szkoła Podstawowa Nr 1 w Opolu

im.Obrońców Westerplatte

Witamy na naszej stronie!
6 grudnia był radosnym dniem w naszej klasie. Wręczyliśmy sobie podarunki. Zatroszczyliśmy się, aby wszyscy tego dnia byli uśmiechnięci i mieli dobry humor. Nasi koledzy Szymon i Maximilian zostali Świętymi Mikołajami obdarowywując prezentami swoich młodszych kolegów.

13 grudnia braliśmy udział w warsztatach zdobienia pierników organizowanych przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa OT w Opolu. Bawiliśmy się świetnie, powstały oryginalne prace i możemy się pochwalić listem gratulacyjnym od Dyrektora tegoż Ośrodka.

Propagujemy zdrowy styl życia. Na lekcjach wychowania fizycznego często odwiedzamy park 800-lecia, gdzie rozwijamy swoją tężyznę fizyczną, a także regenerujemy siły psychiczne, a przy tym dobrze się bawimy.

Luty i marzec - chodzimy na lodowisko. Świetna zabawa oraz doskonalenie naszych umiejętności jazdy na łyżwach.

23 marca byliśmy w kinie „Helios” na filmie „Batman”. Film wybraliśmy wspólnie z naszymi kolegami i koleżankami z Ukrainy.

Świąteczne przygotowania.
Warsztaty w Muzeum.

Jesteśmy na wycieczce we Wrocławiu. Poznajemy najciekawsze krasnale i zabytki. To miasto, które w sposób szczególny upodobały sobie krasnale, nie jesteśmy w stanie ich wszystkich obejrzeć. Prym wiodą Ewa i Piotr ze swoją grupą znajdując ich najwięcej.

Mamy dzień pełen wrażeń. Najpierw wyjście do kina na film: „Jurassic World”, a później rywalizacja - zdobywamy punkty na kręglach.

Op@lskie dla podstawówek - zdalne nauczanie zbliża!

Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu Rights Reserved.