foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest najlepsza

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Opolu

im.Obrońców Westerplatte

Aktualności

Dnia 20.06.2022 r. w WBP odbył się 15. Konkurs Recytatorski dla Dzieci w Języku Angielskim. W konkursie brali udział uczniowie, którzy przeszli eliminacje na poziomie szkolnym. Byli to Borys, Laura, Kasia z klasy 5a, Zuzia i Nadia z klasy 7a oraz Oliwia z klasy 7c. Poziom był wysoki, mnóstwo uczestników i duży stres. Mimo wszystko nasi uczniowie pokonali tremę i przedstawili wspaniałe interpretacje swoich wierszy. Finalnie Nadia z klasy 7a zajęła III miejsce w swojej kategorii.
Wszystkim uczestnikom serdecznie GRATULUJEMY!

Myli się ten, kto twierdzi, że dzieci nie lubią uczyć się wierszy na pamięć i recytować. Lubią i do tego jeszcze w języku obcym! Do szkolnych eliminacji konkursu zgłosiło się 14 uczniów i uczennic naszej szkoły. W dniu eliminacji rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach wiekowych: w młodszej na podium stanęli Kasia, Laura i Borys z klasy Va, zaś w starszej Zosia z VIIa, Oliwia z VIIc i Julia z VIb. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody, a laureaci będą reprezentować naszą szkołę podczas finału, który odbędzie się 20 czerwca w ogrodzie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu.

GALERIA ZDJĘĆ: SZKOLNE ELIMINACJE DO WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO POEZJI W JĘZYKU ANGIELSKIM DLA DZIECI (kliknij tutaj)

SZKOŁA MISTRZÓW PROGRAMOWANIA

Op@lskie dla podstawówek - zdalne nauczanie zbliża!

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Westerplatte w Opolu
ul. Reymonta 43, 45-072 Opole
tel./fax 77 454 28 89

Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu Rights Reserved.