PostHeaderIcon Aktualności

PostHeaderIcon LAUREACI XIX WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU LITERACKO-PLASTYCZNEGO „ZWIERZAKI”

Kategoria literacka

Nagrody

klasy I - III

Poezja

  1. Paweł Łuczak kl. Ib, PSP 14 Opole, nauczyciel Aldona Papaj
  2. Amelia Surowska kl. Ib, PSP 14 Opole, n. Aldona Papaj
  3. Szymon Terlikowski kl. IIIa, PSP 14 Opole, n. Jolanta Kiwilszo

klasy IV – VI

Poezja

  1. Dobrochna Kantorowicz kl. Vb, PSP 2 Opole
  2. Jadwiga Wolny kl. VIb, PSP 1 Opole

Proza

  1. Aleksander Borucki kl. IV, PSP 25 Opole, n. Katarzyna Kassak
  2. Piotr Mandela kl. Vb, PSP 2 Opole, n.

kl. VII - VIII

  1. Julia Pasoń kl. VIIa, PSP 24 Opole, n. Małgorzata Zaraś
  2. Agata Zawojska kl. VIIa, PSP 11 Opole, n. Violetta Czeczot-Putek
  3. Maja Dąbrowska kl. VIa, PSP 21 Opole

 

 

 

Kategoria plastyczna

 

Klasy I – III

Nagrody

Jagoda Zwijacz kl. Ia, PSP 1 Opole, n. Małgorzata Sobolewska

Jagoda Duda kl. IIIa, SP 3 Ozimek, n. Violetta Wińska

Alicja Barasińska IIIa, SP Ozimek, n. Violetta Wińska

Paweł Bronder kl. III, SP Szczedrzyk, n. Mirella Rudolf

Stanisław Szmyt kl. IIa, Pracownia Działań Twórczych, n. Małgorzata Sibelska-Raduj

Stanisław Cichosz kl. IIIa, PSP 14 Opole, n. Jolanta Kiwilszo

Alicja Sowa MDK Kluczbork, n. Krystyna Dusanowska

Maja Różańska MDK Kluczbork, n. Krystyna Dusanowska

Maria Sobik SP Wołczyn, n. Krystyna Dusanowska

Milena Polak kl. Ib, PSP 5 Opole

Wyróżnienia

Anna Hodz MDK Kluczbork, n. Krystyna Dusanowska

Oktawian Tyrała kl. IIc, PSP 14 Opole, n. Agata Kolmas-Szlęg

Daria Bauch kl. II, SP 26 Opole

Anna Jenczek kl. III, PSP Szczedrzyk, n. Mirella Rudolf

Robert Pelon kl. Ib, PSP 1 Opole, n. Małgorzata Sobolewska

Natalia Klich MDK Kluczbork, n. Krystyna Dusanowska

Maksymilian Wełk kl. Ib, PSP 14 Opole, n. Aldona Papaj

Hanna Janiak kl. I, PSP 14 Opole

Oliwia Plewka l.8, PSP 14 Opole, n. Aleksandra Gierach

 

Klasy IV – VI

Nagrody

Natalia Feliks kl. VI, PSP Szczedrzyk, n. Urszula Serafin-Noga

Damian Pysz kl. VI, PSP Szczedrzyk, n. Urszula Serafin-Noga

Zuzanna Stańczyk SP Ozimek, n. Joanna Dubiel-Stonoga

Kaja Wojtas kl. V, SP 3 Ozimek, n. Joanna Dubiel-Stonoga

Amelia Bezubka kl. IV, PSP 5 Kluczbork, Halina Frąsiak-Czumałowska

Zuzanna Choińska kl. IV, MDK Kluczbork, n. Halina Frąsiak-Czumałowska

Marta Gaida kl. VI, ZSP Dębska Kuźnia, n. Andrzej Olczyk

Aleksandra Zima kl. V, PSP 31 Opole

Julia Borowiec kl. VIc, PSP 1 Opole, n. Małgorzata Durkalec-Żytyńska

Marta Glatz MDK Kluczbork, n. Krystyna Dusanowska

Oliwia Kaczak kl. IVc, PSP 1 Opole, n. Małgorzata Durkalec-Żytyńska

Wyróżnienia

Emilia Pasoń kl. IV, ZSP Dębska Kuźnia, n. Andrzej Olczyk

Michał Pełka kl. VIa, PSP 1 Opole, n. Małgorzata Durkalec-Żytyńska

Wiktoria Skorek kl. IV, SP 3 Ozimek, n. Joanna Dubiel-Stonoga

Natalia Nowosielecka kl. VIa, PSP 1 Opole, n. Małgorzata Durkalec-Żytyńska

 

Klasy VII – VIII

Nagrody

Małgorzata Paliwoda kl. VIIb, SP Ozimek, n. Joanna Dubiel-Stonoga

Weronika Lewandowska kl. VIIa, PSP 29 Opole, n. Joanna Dubiel-Stonoga

Oliwia Olszewska kl. VIIa, SP 3 Ozimek, n. Joanna Dubiel-Stonoga

Karolina Gaś ZSP Dębska Kuźnia, n. Andrzej Olczyk

Julia Widz kl. VII, ZSP Dębska Kuźnia, n. Andrzej Olczyk

Wyróżnienia

Marta Łuszczyńska kl. VII, PSP 1 Opole, n. Małgorzata Durkalec-Żytyńska

Magdalena Baliga kl.VIIc, PSP 14 Opole, n. Ewa Kisyńska-Dygdałowicz

 

Podsumowanie konkursu odbędzie się 25 maja o godz. 12.00 w Zespole Szkół Leśnych w Tułowicach. Zapraszamy!

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Opolu

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu

 

 

PostHeaderIcon KONKURS PIX 2019 OGÓLNOPOLSKIE SZKOLNE MISTRZOSTWA W PROGRAMOWANIU

 

Rejestracja do konkursu PIX 2019 jest możliwa do 12 maja 2019 godz. 23:59 na stronie organizatora https://pix.edu.pl. I to pierwszy krok jaki należy wykonać.

Dla dzieci poniżej 13 roku życia zgłoszenia powinni dokonać rodzice.

Następnie pobieramy aplikację i instalujemy ją na komputerze.

Konkurs w całości będzie przeprowadzony online i aby wziąć w nim udział, wystarczy wygodnie usiąść przed ekranem własnego laptopa.

Konkurs Pix 2019 zostanie przeprowadzony w 2 etapach:

  • 13 maja godz. 8:00 - 19 maja godz. 20:00 – eliminacje – każda z grup wiekowych otrzyma 10 zadań w aplikacji PixBlocks. Uczestnicy którzy wykonają poprawnie minimum 60% zadań zostaną zakwalifikowani do etapu finałowego.
  • 27 maja godz. 8:00 - 28 maja godz. 20:00 – finały – uczestnicy którzy przeszli kwalifikacje otrzymają kolejne 10 zadań. Na tym etapie konkursu oprócz poprawności liczyć się będzie również szybkość wykonywania zadań. Jeśli dwóch lub więcej uczestników rozwiąże poprawnie taką samą liczbę zadań, zwycięży ten, który zrobi to najszybciej.
 

PostHeaderIcon FESTIWAL TALENTÓW

 

 

 

PostHeaderIcon TERMIN KONKURSU KANGUR MATEMATYCZNY

 

 

 

PostHeaderIcon DZIEŃ ŚWIĘTEGO PATRYKA

 

 

 

PostHeaderIcon KONKURS NA KARTKĘ WIELKANOCNĄ

 

 

 

PostHeaderIcon KIERMASZ 21 marca

 

 

 

PostHeaderIcon KIERMASZ 5 kwietnia

 

 

 

PostHeaderIcon XIX WOJEWÓDZKI KONKURS LITERACKO-PLASTYCZNY „ZWIERZAKI”

Więcej…

 

PostHeaderIcon ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY

 

 

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 23