Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu

Konkursy Języka Angielskiego i Języka Niemieckiego

Konkurs Języka Niemieckiego
Lust auf Lesen

Na etapie miejsko-gminnym Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego 12 stycznia 2018 r. naszą szkołę reprezentować będą uczniowie klasy VIIb (na zdjęciu) Magdalena Mikłuszka, Magdalena Rudy, Ala Machalska i Adam Szyszka oraz Amelia Lizoń z klasy VIa. Trzymamy kciuki!

Konkurs na najstraszniejszą klasę

Tradycyjnie w naszej szkole w ostatnim dniu października, pojawiły się przerażające stwory: duchy, wiedźmy, kościotrupy, wampiry, czarne koty. Strach było przejść szkolnym korytarzem. Wszystko to w ramach poznania świąt krajów anglojęzycznych.

Z okazji Halloween odbył się konkurs na najstraszniejszą klasę, w którym dobrowolnie wzięli udział uczniowie klas I–IV. Klasa, w której największa liczba uczniów była przebrana zajmowała I miejsce. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie „strasznie” poważnie podeszli do zadania.

I miejsce zajęły klasy: IA, IB, IIB, IIIE
II miejsce zajęły klasy: IIIC, IIA, IIIA, IIID, IIIB
III miejsce zajęły klasy: IVA, IVB, IVC, IVD

Każda klasa otrzymała słodką nagrodę. Zwycięzcom gratulujemy! Wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę.

A. Raniczkowska i M. Otorowska-Zomb

Konkurs Języka Niemieckiego
– etap szkolny

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu Rights Reserved.