PostHeaderIcon Klasy 2015/2016

PostHeaderIcon Klasa 1A

KLASA 1A. We wrześniu odwiedził nas pracownik Straży Miejskiej. Celem spotkania było omówienie sytuacji bezpiecznego zachowania się w szkole i poza nią. Pani opowiadała nam, o bezpiecznej drodze do szkoły. Dzieci z naszej klasy wypowiadały się na temat swojej drogi do szkoły, o bezpiecznym przechodzeniu przez jezdnię i bezpiecznym zachowaniu się podczas spotkania z nieznajomymi.

 

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Klasa 1B

Klasa 1B. Poznajemy świat poprzez działanie. Uczestniczymy w zajęciach na basenie oraz uczęszczamy na Akademię Filmową. W szkole poznajemy literki i cyferki, uczymy się czytać i liczyć, odkrywamy przyrodę. Mamy ciekawe zajęcia komputerowe.

 

 

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Klasa 1C

Klasa 1C. Jesteśmy klasą 1 c. 1 września 2015r. rozpoczęliśmy swoją przygodę ze szkołą. Nasza klasa liczy 24 uczniów: 11 dziewczyn i 13 chłopców. Spotykamy się codziennie w sali nr 17, gdzie wspólnie poznajemy świat liter i liczb. Lubimy razem spędzać czas na zabawie, nauce i śpiewie. Ćwiczymy także nasze ciała na zajęciach sportowych i pływalni

 

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Klasa 1D

Klasa 1D. W roku szkolnym 2015/2016 rozpoczęliśmy naukę w klasie pierwszej, nasza klasa liczy 24 uczniów. Lubimy wspólnie się uczyć i bawić. Poznajemy świat poprzez działanie. Uczestniczymy w zajęciach na basenie.

 

 

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Klasa 1E

Klasa 1E. Oto 1e. W klasie jest 12 dziewczynek i 11chłopców. Uczniowie są bardzo wesoli i żywi. Lubią zabawę pod każdą postacią. Chętnie przychodzą do szkoły i zdobywają nową wiedzę. W szkole poznajemy literki i cyferki, uczymy się czytać i liczyć, odkrywamy przyrodę.

  

  

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Klasa 2A

Klasa 2A. Hura… jesteśmy już w drugiej klasie. Po wakacjach nareszcie spotkaliśmy się z koleżankami, kolegami oraz naszą Panią. Powitaliśmy również nowych uczniów Oresta i Nataszę. Cieszymy się bardzo, że jesteśmy już w drugiej klasie. Mamy zamiar pilnie się uczyć i miło spędzać czas. 

 

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Klasa 2B

Klasa 2B. 1 września rozpoczęliśmy naukę w klasie drugiej. Troszkę było nam smutno, że skończyły się wakacje, ale stęskniliśmy się za Panią i koleżankami oraz kolegami. Jesteśmy już starsi i możemy teraz pomagać pierwszaczkom.

 

 

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Klasa 2C

Klasa 2C. Oto my klasa 2 c W nowym roku szkolnym jest nas Az 24 uczniów, 12 dziewczynek i 12 chłopców. Od 1 września mamy nowego kolegę Olka, który przyjechał do nas aż z Ukrainy. Na lekcjach jest bardzo wesoło, wakacje się skończyły i wszyscy z ochotą chodzimy do szkoły.

 

 

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Klasa 2D

Klasa 2D. W naszym zespole klasowym jest 10 uroczych dziewczynek i 12 przystojnych chłopaków. Naszą wychowawczynią jest pani Krysia Gilman. Na początku roku opracowaliśmy  kodeks naszej klasy i staramy się przestrzegać wszystkich jego punktów. W tym roku raz w tygodniu bierzemy udział w zajęciach na basenie pod czujnym okiem instruktora. Wychodzimy również do kina, muzeum, teatru, MDK-akademie filmowe. Bierzemy udział w konkursach i mamy laureatów. Jesteśmy fajną zgraną klasą, jak mamy jakieś problemy natychmiast im zaradzamy. Przed nami wiele fajnych wyjść i wycieczek.

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Klasa 3A

Klasa 3A. Jesteśmy już w klasie trzeciej. Bardzo szybko mija czas. Do naszej klasy doszedł nowy uczeń Piotr. Musimy przyłożyć się do nauki bo czeka nas egzamin trzecioklasisty.

 

 

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Klasa 3B

Klasa 3B. Witamy się ponownie. Jesteśmy już w trzeciej klasie. Po wakacjach spotkaliśmy się w tym samym gronie. Jest nas nadal 24 w klasie. Miło jest powspominać wakacje, ale już od początku zabieramy się porządnie do nauki i oczywiście kontynuujemy zajęcia, w których braliśmy udział w poprzednich latach.

 

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Klasa 3C

Klasa 3C. Aż się nie chce wierzyć, ale jesteśmy już w trzeciej klasie. Trochę wyrośliśmy. Przed nami wiele wyzwań i nasz pierwszy poważny „egzamin trzecioklasisty”. Czas zabrać się do pracy. Postaramy się jak najlepiej przygotować do testu.

 

 

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Klasa 4A

Klasa 4A. Klasa 4a liczy 26 uczniów (12 dziewczynek i 14 chłopców). To pierwszy rok po „nowemu”- jeden nauczyciel nie wystarczy. Przed nami wiele pracy. Nad wszystkim czuwać będzie nasza wychowawczyni pani Elżbieta Pasternak. Wybraliśmy samorząd klasowy. Przewodniczącym został Paweł, zastępcą Kuba, a finansami zajmie się Julka.

 

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Klasa 4B

Klasa 4B liczy 23 uczniów. Mamy w klasie 9 uroczych dziewczyn i 14 przystojnych chłopaków. Stanowimy zgrany zespół,  nad którym czuwa wychowawczyni pani Katarzyna Trojanowska. Interesujemy się sportem i muzyką. Naszym przewodniczącym jest Lukas Nowak, zastępcą Żaneta Dorda, a skarbnikiem Mateusz Górny.

 

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Klasa 5A

Klasa 5A. W nowym roku szkolnym 2015/2016 jest 23 uczniów. Trzynastu chłopców i 10 dziewczynek. Od października mamy 3 nowych kolegów. Staszek i Władek przyjechali do nas z Ukrainy, zaś Oskar z Poznania. Postaramy się aby czuli się dobrze w naszej klasie.

 

 

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Klasa 5B

Klasa 5B. Witamy wszystkich na stronie naszej klasy! Naszą wychowawczynią jest pani Iwona Dulas. W klasie jest 11 dziewczyn i 12 chłopców. Dziewczyny to: Dagmara, Angelika, Patrycja, Weronika, Marta, Zuzia, Julka, Ola i trzy Madzie, a chłopcy to: Paweł, Piotrek, Tomek, Wiktor, Kuba, Oskar, Mateusz, Edgar, Dominik, Sylwester i dwóch Przemków. Jesteśmy zgraną i wesołą klasą. Lubimy chodzić do szkoły. Przed nami nowy rok szkolny, nowe wyzwania i mamy nadzieję, że wszystko uda nam się na sześć!

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Klasa 5C

Klasa 5C. Nasza klasa liczy 24 uczniów. Trzynastu chłopców i jedenaście dziewcząt. Naszą wychowawczynią jest p. Urszula Bartczak. W skład samorządu szkolnego wchodzą: Przewodnicząca: Dominika Kmiotek, Z-ca Przewodniczącego: Martyna Kłobut, Skarbnicy: Sonia Rup, Antoni Matula. Jeden z chłopców uczy się indywidualnie w domu. Kiedy dobrze się czuje jeździ z nami na wycieczki a czasami odwiedza nas w szkole. W zeszłym roku jeden uczeń od nas odszedł, ale od września mamy już nowego kolegę Dawida. Od razu go polubiliśmy i szybko stał się częścią naszej gromadki.

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Klasa 6A

Klasa 6A. Jest nas w klasie dwadzieścia troje. To już ostatni rok w „Jedynce”! Przed nami dużo pracy i masa nowych wyzwań.  W tych trudnościach i przyjemnościach życia szkolnego  towarzyszyć nam będzie nasza pani wychowawczyni Ewa Holc. Wybraliśmy już w wyborach klasowych samorząd klasowy. Przewodniczącymi klasy zostali Tytus i Julia, a finansami klasowymi zajmować się będą dwie skarbniczki – Wiktorie.

 

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Klasa 6B

Klasa 6B. Witamy w klasie VIb! To już nasz ostatni rok razem. Nadal jest nas 26, a naszą wychowawczynią pozostaje Pani Iwona Kępczyńska. Nowy rok szkolny powitaliśmy z  mocnym postanowieniem poprawy naszych wyników, bo przecież szósta klasa to nie przelewki.

 

 

 

Więcej…