PostHeaderIcon Klasy 2014/2015

PostHeaderIcon Klasa 1A

Klasa 1A. Klasa Ia. Nasza klasa liczy 22 uczniów. Mamy 11 dziewczynek i 11 chłopców. Wychowawczynią naszą jest pani Donata Kluba. Lubimy wspólnie się uczyć i bawić. Poznajemy świat poprzez działanie. Uczestniczymy w zajęciach na basenie oraz uczęszczamy na Akademię Filmową. 

 

 

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Klasa 1B

Klasa 1B. Nasza klasa I B liczy 22 uczniów, jest w niej 12 dziewczynek i 10 chłopców. Na początku nie wiedzieliśmy, jak to będzie w szkole. Jedni bardzo się cieszyli, inni trochę mniej. Okazało się, że nie jest tak źle.

 

 

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Klasa 1C

Klasa 1C. 1 września 2014 roku jako uczniowie klasy 1C rozpoczęliśmy naszą przygodę ze szkołą. W naszej klasie jest 12 dziewczynek i 11 chłopców. Są to: Amelka, Gabrysia, Marlenka, Nela, Malwinka, Nikola, Justynka, Agnieszka, Martynka, Ala, Ada, Oliwia, Mateusz, Szymon, Sylwester, Niko, Mateusz, Kuba, Paweł, Julian, Maciek, Paweł Olivier. Nasza wychowawczynią jest Małgorzata Suchorska.

 

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Klasa 1D

Klasa 1D to my: nasza pani Krysia Gilman, 10 dziewczynek i 12 chłopaków. W szkole poznajemy literki i cyferki, uczymy się czytać i liczyć, odkrywamy przyrodę. Mamy zajęcia komputerowe. W każdą środę chodzimy na basen – czujemy się jak ryby w wodzie.

 

 

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Klasa 2A

Klasa 2A. Jesteśmy już w klasie drugiej. Miło  spotkać się z po wakacjach z kolegami i koleżankami. Rok szkolny zapowiada się bardzo pracowicie. Ciekawe co nas czeka w tym roku szkolnym ? Nasz klasa liczy 22 uczniów.

 

 

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Klasa 2B

Klasa 2B. Witamy w drugiej klasie! Po długich wakacjach nareszcie spotkaliśmy się z naszymi kolegami i koleżankami. Powitaliśmy nową koleżankę – Małgosię i dowiedzieliśmy się, że do innej szkoły odszedł nasz kolega Mateusz. Jest nas nadal 24 uczniów w klasie.

 

 

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Klasa 2C

 

Klasa 2C Witamy! Jesteśmy już w drugiej klasie! Rok szkolny zapowiada się bardzo pracowicie.  Od września w naszej klasie zaszło kilka zmian. Aktualnie klasa liczy 23 osoby: 8 dziewczynek i 15 chłopców. W skład samorządu klasowego weszły dziewczyny:Wika Klimaszewska przewodnicząca i Kinga Jonczyk zastępca. Naszą wychowawczynią jest p. Ewelina Rapacz. Jesteśmy zgraną i żywą klasą. Czasem trochę niesforną, ale wszyscy bardzo się lubimy i pilnie się uczymy.

 

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Klasa 3A

Klasa 3A.  W nowym roku szkolny, jako uczniowie klasy III a. W tym roku szkolnym doszedł do nas uczeń Wojtek, a odszedł Wiktor. Nasz klasa liczy teraz 25 uczniów. Przed nami coraz cięższa praca, bo jesteśmy już trzecioklasistami.

 

 

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Klasa 3B

Klasa 3B. Klasa III b liczy dwudziestu czterech uczniów, w tym czternastu chłopców i dziesięć dziewczynek. Wtym roku, oprócz zajęć w sali lekcyjnej, klasa uczęszcza na zajęcia artystyczne do Młodzieżowego Domu Kultury, na naukę pływania w Akwarium oraz na warsztaty w Galerii Sztuki Współczesnej. Klasa bywa również w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Uczestniczymy w projekcie „Akademia Filmowa” raz w miesiącu oglądamy wartościowe filmy poprzedzone interesującym komentarzem. Mamy dużo pracy przygotowując się do kolejnego etapu edukacji. Mimo to staramy się uczestniczyć we wszystkich akcjach organizowanych w szkole.

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Klasa 4A

Klasa 4A. Klasa IV a. Rok szkolny 2014/2015 przynosi zmiany: wychowawcą zostaje Pani mgr Bożena Łysiak, która w naszej szkole prowadzi zajęcia z W-F.  Uczennice: Julia, Wanessa, Wiktoria, Dominika, Alicja, Julia, Klaudia, Joanna, Julia i Zuzanna. Uczniowie: Tymon, Michał, Damian, Andrzej, Andrzej, Maciej, Emil, Aaron, Oliwier i Wojciech. Wszyscy razem zamierzamy ten rok wykorzystać najlepiej jak umiemy. Przyjaźń, zgranie i wyniki!

 

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Klasa 4B

Klasa 4B. Witamy wszystkich na naszej stronie! Jesteśmy już w klasie czwartej. Naszą wychowawczynią jest pani Iwona Dulas. Klasa liczy 24 uczniów. W tym 12 dziewczynek i 12 chłopców. Dziewczyny to: Dagmara, Angelika, Patrycja, Weronika, Marta, Zuzia, Julka, dwie Ole i trzy Madzie, a chłopcy to: Paweł, Piotrek, Tomek, Wiktor, Kuba, Oskar, Mateusz, Edgar, Dominik, Sylwester i dwóch Przemków. Jesteśmy zgraną i radosną klasą. Lubimy się uczyć i chodzić do szkoły. Przed nami czwarta klasa, nowi nauczyciele, nowe przedmioty, dużo pracy, ale mamy nadzieję, że wszystko nam się uda na sześć, czego sobie i innym uczniom życzymy!

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Klasa 4C

Klasa 4C. Nasza klasa liczy 23 uczniów: 11 dziewcząt i 12 chłopców. Wychowawczynią jest p. Urszula Bartczak. Zaraz na początku roku szkolnego zorganizowaliśmy wybory do samorządu klasowego. Przewodniczącym klasy został Michał Branicki, wice-przewodniczącą Sonia Rup. Posadę skarbników dostali: Dominika Kmiotek i Antek Matula. Naszym głównym redaktorem strony internetowej został Łukasz Kołodziej. Postępy w czytaniu sprawdza łącznik z biblioteką szkolną–Martyna Kłobut.

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Klasa 5A

Klasa 5A. Przed nami nowy rok szkolny, nowe obowiązki, wyzwania, trudności, sukcesy i przyjemności. W naszej klasie jest 24 uczniów – 14 chłopców i 10 dziewcząt, z których połowa to Wiktorie. Naszym wychowawcą jest pani Ewa Holc, z którą w dalszym ciągu odkrywamy tajniki przyrody.  Wybraliśmy nowy samorząd klasowy. Funkcję przewodniczących pełnią Julia Kamforowska i Kuba Leszczyński. Skarbnikami są Ania Gnot i Tytus Łysiak, a łącznikami z biblioteką – Michał Marciniak i Tomek Konon. Gratulujemy i liczymy na rzetelne wypełnianie swoich obowiązków.

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Klasa 5B

Klasa 5B Witajcie w piątej klasie! W nowym roku szkolnym naszą wychowawczynią nadal jest pani Iwona Kępczyńska, ale za to stan klasy się zmienił. Ubyło nam dziewcząt, odeszły Oliwia, Milena i Ewelina. Mimo wszystko wciąż jesteśmy najliczniejszą klasą w szkole 26 uczniów. Mamy nadzieję wytrwać w niezmienionym składzie do  końca szóstej klasy. Trzymajcie za nas kciuki!

 

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Klasa 6A

Klasa 6A.  NASZA ZWARIOWANA KLASA przyjęła w tym roku nową koleżankę – Joasię G. Nie zmieniliśmy się za wiele, kilka procent spoważniało, kilka odwrotnie. Zostało nam 10 miesięcy wspólnego bytowania.
 

 

 

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Klasa 6B

Klasa 6B. To już szósty rok razem. Nasza klasa liczy 24 uczniów (12 dziewcząt i 12 chłopców). Trochę wyrośliśmy. Przed nami dużo nauki. W kwietniu piszemy nasz pierwszy poważny „egzamin szóstoklasisty”.

 

 

 

Więcej…