PostHeaderIcon Konkursy

PostHeaderIcon Konkurs Recytatorski Poezji Jenieckiej

KONKURS RECYTATORSKI POEZJI JENIECKIEJ 
W Muzeum Jeńców Wojennych w Łambinowicach 12.04.2013 roku odbyła się XXI edycja Konkursu Recytatorskiego Poezji Jenieckiej  „Nie  traćmy pamięci”. Naszą szkołę reprezentowały: Zosia Chrobak i Julia Roemer pod opieką pani Katarzyny Trojanowskiej. W konkursie wzięło udział 77 uczestników z całego województwa. W oczekiwaniu na werdykt jury można było zwiedzić tereny poobozowe i zapoznać się z historią Łambinowic.

 

PostHeaderIcon SPELLING BEE 2013R.

SPELLING BEE
W dniu 11.04.2013
uczniowie naszej szkoły, którzy najlepiej napisali dyktando z języka angielskiego, przygotowane przez nauczycieli PG4 wzięli udział w konkursie SPELLING BEE dla klas szóstych. Wszystkie zadania przygotowane były na tablicy interaktywnej i sprawdzały znajomość alfabetu angielskiego. Nasi uczniowie dzielnie walczyli, ale niestety, nie doszli do finału. Głowa do góry!

 

 

 

PostHeaderIcon Opolskie Młode Talenty 2013r.

OPOLSKIE MŁODE TALENTY!
W pierwszej edycji Festiwalu Artystycznego OPOLSKIE MŁODE TALENTY, który odbył się 12 kwietnia w Młodzieżowym Domu Kultury  w kategorii plastycznej naszą szkołę reprezentowały: Helena Szweda z kl.1a i Ewa Kozieł z kl.5a. Podczas konkursu każdy uczestnik wykonał pracę na dowolny temat   w wybranej przez siebie technice plastycznej.  Ewa Kozieł   została  laureatką  w kategorii plastycznej.

 

PostHeaderIcon Wojewódzki Konkurs Historyczny 2013r.

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY
Laureatką Wojewódzkiego Konkursu Historycznego została Julia Papierz Gratulacje. Finalistami Wojewódzkiego Konkursu Historycznego zostali: Julia Papierz klasa VIa, Jakub Witelus klasa VIb  Gratulacje. 
 

 

 

PostHeaderIcon Konkurs Wiedzy Matematyczno-Przyrodniczej o puchar Dyrektora PG 4

KONKURS MATEMATYCZNO–PRZYRODNICZY
Dnia 13 marca 2013r. w PG 4
odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Matematyczno – Przyrodniczej  pod hasłem „Energia wokół nas” dla uczniów klas szóstych. Z naszej szkoły w konkursie wzięła udział drużyna trzyosobowa w składzie: Julia Jasińska, Oliwia Wieczorek i Maciej Karawan.

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon VI Konkurs o puchar Dyrektora PG 5

VI KONKURS O PUCHAR DYREKTORA PG 5
W  dniu 13.03.2013
w PG nr5 odbył się VI Międzyszkolny Konkurs o Puchar Dyrektora. Był to konkurs matematyczny ale w języku angielskim. W potyczkach wzięli udział nasi uczniowie: Agnieszka Dulas, Jakub Witelus i Jakub Kaziszyn.  Pierwsza część konkursu to indywidualne rozwiązywanie 20 zadań, druga część – zespołowa. Uczniowie naszej szkoły zajęli drugie miejsce. Gratulujemy!

 

PostHeaderIcon IV Międzyszkolny Festiwal Piosenki Zimowej i Świątecznej 2012r.

IV MIĘDZYSZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI ZIMOWEJ I ŚWIĄTECZNEJ
Dnia 12 grudnia 2012 roku w PSP nr 5 w Opolu
odbył się czwarty Międzyszkolny Festiwal Piosenki Zimowej i Świątecznej. Naszą szkołę reprezentowali soliści i zespół wokalny Dylemat. Dzieci z różnych szkół Opolszczyzny w miłej, świątecznej atmosferze śpiewały piosenki o tematyce zimowej oraz kolędy. Wszyscy nasi wykonawcy zostali nagrodzeni:

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon XVI Mikołajkowy Festiwal Piosenki Dziecięcej

XVI MIKOŁAJKOWY FESTIWAL PIEŚNI DZIECIĘCEJ
20 listopada 2012 roku w opolskim MDK
na ul. Strzelców Bytomskich odbył się już XVI Mikołajkowy Festiwal Piosenki Dziecięcej. Na przesłuchaniach zaprezentowało się sześciu wykonawców z naszej szkoły:
Magdalena Rudy klasa IIc Mikołaj ze srebrną brodą
Wiktor Raduj klasa IIb Nadchodzi zima

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Międzyszkolny Konkurs Ekologiczno-Informatyczny

KONKURS EKOLOGICZNO-INFORMATYCZNY
05.06.2012r. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród V Międzyszkolnego Konkursu Ekologiczno-Informatycznego
pt. Jak chronić środowisko w Publicznej Szkole Podstawowej nr 20 w Opolu. Uczeń Dominik Siwiec z klasy 5C zdobył wyróżnienie i otrzymała ciekawą nagrodę w tym konkursie, wykonał edukacyjny plakat: "Jak chronić środowisko". Gratulujemy!!!

 

 

PostHeaderIcon Międzyszkolny Konkurs Bezpieczny w Internecie

KONKURS BEZPIECZNY W INTERNECIE
Uczennice: Patrycja Drabik i Mariola Gierlak z klasy VI A zajęły II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Bezpieczny w Internecie w Lublinie. Nagrodzona praca to krótki film, który był bardzo ciekawy oraz zawierał treści edukacyjne. Patrycja i Mariola przygotowały ciekawy film i otrzymały świetne nagrody.  Serdecznie Gratulujemy!!!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 9
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama