PostHeaderIcon Konkursy

PostHeaderIcon Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego

W dniu 15.11.2016 odbędzie się  etap szkolny Konkursu Języka Niemieckiego o godzinie 11.45 w sali nr 33. Serdecznie zapraszam!

 

PostHeaderIcon VII Wielkie Wojewódzkie Dyktando Języka Niemieckiego

Dnia 18.10.2016 uczennice Alicja Machalska i Magdalena Rudy wzięły udział w VII Wielkim Wojewódzkim Dyktandzie Języka Niemieckiego w miejscowości Walce. Bardzo gratuluję dziewczynom  udziału i życzę najwyższych wyników!!

 

 

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon IX Międzyszkolny Konkurs Ekologiczno - Informatyczny

W dniu 10 czerwca 2016r. odbył się finał IX Międzyszkolnego Konkursu Ekologiczno - Informatycznego pod hasłem "Jak chronić środowisko". W konkursie uczestniczyli uczniowie klas IV - VI opolskich szkół podstawowych. Michał Marciniak z klasy 6A wykonał plakat i zdobył wyróżnienie. Gratulujemy!!! W bieżącym roku szkolnym w konkursie oceniane były prace w dwóch kategoriach: plakat wykonany w dowolnym programie graficznym oraz prezentacja w programie Photo Story.Wykonane przez uczniów na komputerze prace graficzne przedstawiały współczesne zagrożenia związane z degradacją środowiska naturalnego i pomysły na działania proekologiczne.

 

PostHeaderIcon VI Konkurs Kultury Niemieckiej

VI Konkurs Kultury Niemieckiej
02.06.2016  pojechała drużyna z naszej szkoły w składzie: Julia Kowalczyk, Wiktoria Gawin (obie z VIa), Magdalena Mikłuszka i Magdalena Rudy (obie z Vb) na "VI Konkurs Kultury Niemieckiej” dla szkół podstawowych Miasta Opola. Nasza drużyna zajęła III miejsce!!! Dziewczyny musiały  samodzielnie rozwiązać test , a później w drużynie odpowiedzieć jeszcze na 10 pytań. Pytania były bardzo trudne i trzeba było wykazać się dużą znajomością wiedzy o Niemczech. Bardzo gorąco gratuluję naszym dziewczynom!!! Super!!!

 

PostHeaderIcon XIX Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Twórczość dziecięca”

25 maja  2016 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 20 w Opolu odbył się XIX Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Twórczość dziecięca”. Naszą szkołę reprezentowali: Kamil Znaniecki klasa I b, Hanna Kapluk klasa II D, I Bartek Drewniak klasa III C. Rywalizacja jak co roku była bardzo zacięta. Uczniowie wykazali się dużym talentem recytatorskim.

 

PostHeaderIcon KONKURS RECYTATORSKI – „Młodzież recytuje poezję w języku niemieckim”

KONKURS RECYTATORSKI – „Młodzież recytuje poezję w języku niemieckim”. Dnia 11.04.2016 roku w naszej szkole odbył się szkolny etap Konkursu Recytatorskiego w języku niemieckim. W etapie szkolnym brało udział 6 uczniów naszej szkoły. Do etapu miejskiego zakwalifikowali się następujący uczniowie:

 

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Finał Konkursu Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Krajach Anglojęzycznych

W wyniku szkolnych eliminacji do Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Krajach Anglojęzycznych naszą szkołę  reprezentowali Paweł Gałwa z klasy IVa, Mikołaj Bartnicki z klasy Vc oraz Janek Machalski z klasy VIb. Mikołaj otarł się o podium, niestety odpadła w dogrywce, ale Janek za to zakończyła swoją misję sukcesem-zajął I miejsce, pokonawszy uczniów z całego województwa.

 

PostHeaderIcon Szkolne eliminacje do wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o wielkiej Brytanii i krajach anglojęzycznych

Szkolne eliminacje do  wojewódzkiego  Konkursu  Wiedzy o wielkiej Brytanii i krajach anglojęzycznych odbędą się 6 kwietnia 2016 o  godzinie 13:35 w sali nr 31.

 

PostHeaderIcon Konkurs Kroszonkarski w MDK-u 2016

Konkurs Kroszonkarski w MDK-u
Nasze uczennice: Alicja Machalska, Dominika Jasińska i Klaudia Szałkiewicz-Sibelska brały udział w konkursie kroszonkarskim organizowanym przez MDK w Opolu. Zdobiły jajka tradycyjna techniką batiku. Zostały laureatkami konkursu.

 

PostHeaderIcon X FESTIWAL PIOSENKI OBCOJEZYCZNEJ ŚPIEWAJMY RAZEM

X FESTIWAL PIOSENKI OBCOJEZYCZNEJ ŚPIEWAJMY RAZEM
Dnia 23 lutego 2016r. roku w PSP nr 5 w Opolu odbył się X Festiwal Piosenki Obcojęzycznej, na który przyjechały zespoły wokalne i soliści z województwa opolskiego. Naszą szkołę z sukcesami reprezentowały dwie grupy wokalne:

 

 

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 12