Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Nasza szkoła jest najlepsza

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu

im. Obrońców Westerplatte

Wyszukaj

Uczniowie klas 4

Klasa 4a - średnia 5,1

 1.  Bielamowicz Nadia
 2.  Broda Julia
 3.  Buczyńska Emilia
 4.  Gołąbek Maciej
 5.  Kmak Dominik
 6.  Łysiak Zuzanna
 7.  Miedziejko Tomasz
 8.  Parasiewicz Zofia
 9.  Pawlik Bartosz
 10.  Prandzioch Michał
 11.  Rosiński Dawid
 12.  Sosnowski Tymoteusz
 13.  Sośniak Franciszek
 14.  Szmyt Lidia
 15.  Warchał Zofia
 16.  Wiśniewski Ksawery
 17.  Zielińska Zuzanna

Klasa 4b - średnia 4,5

1. Adamiec Zuzanna
2. Bogusz Karina
3. Bożek Zuzanna
4. Brzozowski Kacper
5. Olejnik Michał
6. Rękas Milena
7. Czech Maja
8. Zmysłowska Karolina
9. Znaniecki Kamil

Klasa 4c - średnia 5,0

1. Kasperski Tymon
2. Świst Przemysław
3. Boulkroune Meriem
4. Miśta Liliana
5. Gałwa Piotr
6. Hac Tamara
7. Figura Julia
8. Śleziak Oskar
9. Gordon Martha
10. Janecka Hanna
11. Kostrzewa Adam
12. Wołczyk Antoni
13. Makar Lena
14. Kurdyna Maja
15. Marcjasz Michał
16. Wrześniowski Maksymilian
17. Kaczak Oliwia
18. Matula Karol

Klasa 4d - średnia 4,6

1. Romaniak Kacper
2. Wrońska Paulina
3. Bezuhla Anastasiia
4. Machner Klara
5. Letka Natalia
6. Radecka Natalia
7. Lach Joanna
8. Szymaczewska Lena

Klasa 4e - średnia 4,6

1. Kiwus Oliwier
2. Zatwarnicka Julia
3. Białas Jakub
4. Białas Karolina
5. Kłodziński Szymon
6. Bartnikowska Maja
7. Białas Hanna
8. Magierowski Franciszek
9. Dowhaniuk Karolina
10. Osicka Magdalena
11. Skrobot Michał
12. Sobkowicz Karolina


Uczniowie klas 5

Klasa 5a - średnia 4,2

1. Bienias Weronika
2. Poluszyńska Julia
3. Zembaty Antonina
4. Trabuć Hanna
5. Perkowska Daria
6. Szymaczewska Natasza

Klasa 5b - średnia 4,4

1. Puńko Hanna
2. Bartczak Hanna
3. Sitkiewicz Zofia
4. Świst Anna
5. Kmieciak Maciej
6. Broda Jakub
7. Bartczak Szymon
8. Passon Nataniel
9. Warpas Natasza
10. Dudzińska Ewa
11. Nowak Zuzanna
12. Tyszka Marek

Klasa 5c - średnia 4,3

 1. Levytskyy Oleg
 2. Bujak Zuzanna
 3. Gacka Olivier
 4. Kowalowicz Malwina
 5. Mazurek Maciej
 6. Sewiło Adrianna
 7. Szczygieł Gabriela
 8. Wołczak Paweł
 9. Broszkiewicz Nela
 10. Gierejkiewicz Alicja
 11. Olczak Justyna
 12. Malinowski Julian

Klasa 5d - średnia 4,4

1. Kapluk Hanna
2. Kłak Julia
3. Magacz Aleksander
4. Makar Olaf
5. Pieniążek Alicja
6. Wiesner Kinga
7. Drożdżyński Filip


Uczniowie klas 6

Klasa 6a - średnia 4,6

 1. Chmurowska Natalia
 2. Chwojnicki Bartosz
 3. Czerwiak Barbara
 4. Demel Kamil
 5. Dolata Julia
 6. Garbowicz Olgierd
 7. Garmulewicz Jakub
 8. Kostur Mateusz
 9. Nowosielecka Natalia
 10. Pawlik Jakub
 11. Plamitzer Pola
 12. Stawniczy Oliwia

Klasa 6b - średnia 4,6

1. Wolny Jadwiga
2. Pondo Maria
3. Pawlicka Michalina
4. Krawiec Michał
5. Przesmycki Michał
6. Filipowska Aleksandra
7. Wojnar Bartosz
8. Szmigiel Remigiusz
9. Misiak Łukasz
10. Piekarczyk Maksymilian
11. Czyż Mateusz
12. Łysiak Antoni
13. Bilak Magdalena
14. Stankiewicz Izabela
15. Nowak Dawid

Klasa 6c - średnia 4,2

 1. Borowiec Julia
 2. Pietras Michalina
 3. Klubkowski Adrian
 4. Kasperski Kacper
 5. Łydka Kinga
 6. Jonczyk Kinga
 7. Radecki Jakub
 8. Wąsiak Julia
 9. Buszta Jakub
 10. Drewniak-Toboła Bartosz


Uczniowie klas 7

Klasa 7a - średnia 3,4, brak wyróżnień

Klasa 7b - średnia 4,7

1. Pelon Patrycja
2. Górny Mateusz
3. Wojdyła Julia
4. Stark Magdalena
5. Łagosz Jan
6. Gajewski Maciej
7. Gałwa Paweł
8. Strzelczyk Aleksandra
9. Jonczyk Zuzanna
10. Kuleczko Mateusz
11. Kostyk Marta


Uczniowie klas 8

Klasa 8a - średnia 3,8

1. Borończyk Katarzyna
2. Szałkiewicz-Sibelska Klaudia
3. Nabrzuchowski Maciej
4. Zaryczański Wojciech
5. Witer Joanna

Klasa 8b - średnia 5,3

 1. Mikłuszka Magdalena
 2. Rudy Magdalena
 3. Haczkiewicz Wiktoria
 4. Machalska Alicja
 5. Szyszka Adam
 6. Bartnicki Mikołaj
 7. Doszczak Kacper
 8. Kowalowicz Mateusz
 9. Wilczek Zuzanna
 10. Gawlik Angelika
 11. Sadlo Ewa
 12. Jasińska Dominika
 13. Seremak Mateusz
 14. Chrobak Katarzyna
 15.  Czerezdrecki Michał
 16.  Kłobut Martyna
 17.  Kołodziej Łukasz
 18.  Ptak Tomasz
 19.  Baran Patryk
 20.  Chwojnicki Paweł
 21.  Kmiotek Dominika
 22.  Tobera Emil
 23.  Warpas Marta
 24.  Kulbacka Malwina
 25.  Matula Antoni
 26.  Pawełczak Patrycja
 27.  Sokół Sylwester
 28. Szczerbaniewicz Weronika

Klasa 8c - średnia 4,4

1. Harupa Jan
2. Karpowicz Paweł
3. Grabisz Zuzanna
4. Jaworska Oliwia
5. Kostyk Karol
6. Branicki Michał
7. Rzetecki Marcin
8. Tadevosyan Edgar

SZKOŁA MISTRZÓW PROGRAMOWANIA

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Westerplatte w Opolu
ul. Reymonta 43, 45-072 Opole
tel./fax 77 454 28 89

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu Rights Reserved.