Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Nasza szkoła jest najlepsza

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu

im. Obrońców Westerplatte

III MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH OPOLA W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
w dniu 22.11.2018 r.

19.11.2018 r. odbyły się eliminacje grupowe Mistrzostw Opola w Piłce Ręcznej Chłopców gdzie nasza drużyna awansowała do Finału zajmując I miejsce, tym samym pokonując PSP 15 oraz PLO IX. 3 dni później 22.11.2018 r. odbył się Finał Mistrzostw Opola, gdzie zmierzyliśmy się z PSP 2, PSP 5 z OI (PG 1) oraz PLO VIII (PG 5). Drużyny z PSP 2(PG 4) oraz PSP 5 z OI (PG 1) okazały się lepsze natomiast wygrana z PLO VIII (PG 5) zagwarantowała nam III miejsce w Opolu i BRĄZOWY MEDAL. Warto zaznaczyć, że byliśmy najmłodszym zespołem w tym Turnieju.

GRATULUJEMY !!!

 

 

 

SUKCES SZACHISTÓW w roku szkolnym 2018/2019

Tak wyglądała droga to Finału Wojewódzkiego Szachistów PSP nr 1 w Opolu:

  • 31.10.2018 r. nasza drużyna zajęła II miejsce na Mistrzostwach Opola dla szkół podstawowych klas w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy VII SP – III Gim) tym samym awansowała do półfinału wojewódzkiego
  • 24.11.2018 r. odbył się półfinał wojewódzki w Strzelcach Opolskich, gdzie nasi Szachiści zajęli tak samo II miejsce awansując do Finału Wojewódzkiego.
  • Finał wojewódzki odbył się w Opolu, gdzie nasza drużyna zajęła VI miejsce spośród wszystkich szkół Województwa Opolskiego startujących w Mistrzostwach.

GRATULUJEMY!!!

 

 

 

 

Sprawozdanie z II Ogólnopolskiego Turnieju w Głuchołazach
29.03.-31.03.2019 r.

W dniach 29.03. – 31.03.2019 r., u podnóża gór Opawskich, w Ośrodku wypoczynkowym BANDEROZA, odbył się II Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej grup młodzieżowych zorganizowany przez Klub Sportowy Orzeł Opole. Przez trzy dni na parkietach hali sportowej rywalizowała młodzież ze Szkół Podstawowych z roczników 2004-2005 oraz Dzieci z rocznika 2007-2008.

W niedzielne południe, po zakończeniu rywalizacji sportowej, nastąpiła uroczysta ceremonia zamknięcia rozgrywek, podczas której organizatorzy nagrodzili wszystkich uczestników, wręczyli pamiątkowe medale, puchary oraz upominki. Dodatkowym smaczkiem ceremonii były nagrody specjalne dla najlepszych zawodników oraz dla wszystkich trenerów.

Nagrody wręczali przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego, Pan Bartosz Ostrowski, reprezentant Ośrodka wypoczynkowego BANDEROZA, Pan Mateusz Domagalski oraz przedstawiciele Klubu Sportowego Orzeł Opole.

DZIECI 2007-2008

  1. Orzeł Opole PSP nr 1 2007-2008
  2. Orzeł Opole PSP nr 1 II
  3. PSP nr 26 Opole
  4. SPR Grunwald Ruda Śl.
  5. SKPR Świdnica

Najlepszy zawodnik: Bartłomiej Rugała (Orzeł Opole)
Król Strzelców: Zosia Woszek (PSP nr 26 Opole) – 36 bramek
Najlepszy bramkarz: Dominik Marzec (PSP nr 1)

 

 

Najlepsi zawodnicy z poszczególnych zespołów:
Grunwald Ruda Śl.: Dominik Urbańczyk
ORZEŁ OPOLE I PSP nr 1: Jakub Broda (PSP nr 1)
ORZEŁ II: Kacper Bałuch
PSP nr 26 Opole: Franciszek Filipowicz
Młodzik kat. 2004 – 2005

  1. MKS Zagłębie Lubin
  2. Orzeł Opole II
  3. Orzeł Opole I

 

 

 

 

Patrycja Pelon - Puchar Ziem Północnych listopad 2018 miejsce 5

 

 

 

 

 

 

 

 

Patrycja Pelon - Dzień Edukacji Narodowej Radlin październik 2018 miejsce 7

 

 

 

 

 

 

 

 

Patrycja Pelon - Międzynarodowy Turniej Szermierczy z okazji 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości Patrycja 1 miejsce indywidualnie i drużynowo październik 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

Oliwia Jaworska - Międzynarodowy Turniej szermierczy z okazji 100. Rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości 3 miejsce

 

 

 

 

 

 

 

 

Patrycja Pelon - Treningi Program Złote Dziecko 2018/2019 z mistrzem olimpijskim Bartłomiejem Bonkiem i Barbarą Bonk.

 

 

SZKOŁA MISTRZÓW PROGRAMOWANIA

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Westerplatte
ul. Reymonta 43
45-072 Opole

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu Rights Reserved.