Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Nasza szkoła jest najlepsza

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu

im. Obrońców Westerplatte

Wyszukaj

 KÓŁKO SZACHOWE


Gratulacje dla naszych uczniów, którzy po 3 latach znów stanęli na podium.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W naszej szkole jest również kółko szachowe. Na zajęciach uczniowie grają w szachy, poznają zasady gry. Mamy już spore osiągnięcia szachowe. Nasza Szkoła w tym roku zajęła 3 miejsce w Opolu i 3 miejsce w województwie opolskim. Awansowaliśmy do Mistrzostw Polski. W naszej Szkole są uczniowie, którzy są finalistami  Mistrzostw Polski w szachach klasycznych i szachach szybkich, należą do kadry, uczestniczą w wielu turniejach szachowych organizowanych przez Opolski Związek Szachowy i nie tylko.

 

 

 

ZAWODY SZACHOWE O PUCHAR DYREKTORA 1
Dnia 11 stycznia 2014 roku
rozegrano w naszej szkole zawody szachowe o Puchar Dyrektora 1. W zawodach wzięło udział 25 zawodników i zawodniczek. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie. Grano w dwóch kategoriach I-III, IV-VI. W grupie I-III zwyciężył i puchar dyrektora zdobył Łukasz Misiak zdobywając 5 punktów z 6. W grupie IV-VI bezapelacyjnie zwyciężył Tomek Góreczny zdobywając komplet punktów(6). Drugie miejsce w kategorii  I-III zajął Mateusz Górny, trzecie Mateusz Czyż. W kategorii IV-VI drugie miejsce zajął Jan Borychowski, trzecie Jakub Wrona. Zwycięzcom i wszystkim zawodnikom gratulujemy. Już teraz zapraszamy na kolejne zawody w naszej szkole, które odbędą się w marcu.

SZKOŁA MISTRZÓW PROGRAMOWANIA

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Westerplatte w Opolu
ul. Reymonta 43, 45-072 Opole
tel./fax 77 454 28 89

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu Rights Reserved.