Nasze uczniowskie pisemko „Szkolna Miedza” wydawana jest od kilkunastu lat. Obecni absolwenci wielu uczelni stawiali na jego łamach pierwsze literackie i dziennikarskie kroki. Opiekunowie Koła Młodych Redaktorów zmieniali się podobnie jak składy redakcji.

Zawsze jednak wśród naszych redaktorów były i są osoby, które mają coś do powiedzenia, chcą zaznaczyć swoją obecność w szkole, lubią przebywać i rozmawiać z innymi, dla których komputer to źródło wiedzy i nowych doświadczeń, a nie maszyna do zabawy.

Zapraszamy do współpracy również te osoby, którym nie po drodze na zajęcia, a które piszą w domu opowiadania, fraszki, wiersze i inne formy literackie, rysują, tworzą karykatury, komiksy itp. Spotykamy się, aby ustalić tematykę, opracować zagadnienia,  zebrać materiały, przygotować pytania do wywiadów, podsumować sondę lub konkurs, dokonać korekty.

Z naszym opiekunem kontaktujemy się elektronicznie, w ten też sposób kompletujemy poszczególne numery. Wszystkie numery naszego pisemka znajdą się na naszej stronie. Zapraszamy do współpracy.

Załączniki można otworzyć za pomocą programu Adobe Reader

Szkolna Miedza-Gazetka szkolna