Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Nasza szkoła jest najlepsza

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu

im. Obrońców Westerplatte

Wyszukaj

KLASY I–III
I MIEJSCE – KLASA IB 20 uczniów
II MIEJSCE – KLASA IA 16 uczniów
III MIEJSCE – KLASA IIIC 15 uczniów

KLASY IV–VII
I MIEJSCE KLASA – IVC 20 uczniów


ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY I ZAZDROŚCIMY SŁODKIEGO GARNCA IRLANDZKIEGO SKRZATA LEPRECHAUNA

 

POZOSTAŁE WYNIKI
IIA – 8 uczniów
VA – 12 uczniów
IIB – 7 uczniów
VB – 10 uczniów
IIIA – 9 uczniów
VC – 10 uczniów
IIIB – 9 uczniów
VIA – 9 uczniów
IVA – 15 uczniów
VIB – 9 uczniów
IVB – 10 uczniów
VIIC – 11 uczniów
IVD – 6 uczniów

Zazieleniło się w naszej szkole 16 marca i to wcale nie z powodu aury, bo ta akurat sprawiła psikusa i za oknami było biało. Natomiast szkolne korytarze wypełnił powiew wiosny za sprawą corocznego Dnia Świętego Patryka. W tym dniu klasy rywalizują w konkursie na najbardziej ubraną na zielono klasę. Szaleństwo udziela się także nauczycielom, nikt nie chce zostać irlandzkim zwyczajem uszczypnięty za brak zielonego stroju. W tym roku w kategorii klas młodszych zwyciężyła klasa IB, wśród klas starszych klasa IVC. Obie klasy zdobyły jako nagrodę słodki garniec irlandzkiego skrzata.

SZKOŁA MISTRZÓW PROGRAMOWANIA

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Westerplatte w Opolu
ul. Reymonta 43, 45-072 Opole
tel./fax 77 454 28 89

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu Rights Reserved.