Już kolejny raz dzieci, które lubią śpiewać kolędy i piosenki o charakterze świątecznym spotkały się dnia 12 grudnia w auli PSP nr 5 w Opolu na Festiwalu Piosenki. W tym roku oprócz dzieci z opolskich szkół pojawili się także uczniowie z różnych miejscowości Opolszczyzny. Swoimi pięknymi piosenkami wprowadzili publiczność w prawdziwie radosny, świąteczny nastrój. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły i solistka. Wszyscy zostali nagrodzeni.

Zespół wokalny Dylemat w składzie: Martyna Kłobut, Malwina Kulbacka, Dominika Kmiotek, Katarzyna Chrobak, Ewa Sadlo i Zuzanna Wilczek z kl. VIIb zajął I miejsce.

Zespół wokalny Dylemat Junior w składzie: Paweł Szweda, Malwina Kowalowicz, Marlena Matyjasek, Gabriela Szczygieł, Ada Sewiło, Nela Broszkiewicz, Nikola Mastalerz i Martyna Niemczyk z kl. IVc zajął II miejsce.

Solistka – Michalina Pietras z klasy Vc zajęła II miejsce. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!