Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Nasza szkoła jest najlepsza

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu

im. Obrońców Westerplatte

Nasze uczniowskie pisemko „Szkolna Miedza” wydawana jest od kilkunastu lat. Obecni absolwenci wielu uczelni stawiali na jego łamach pierwsze literackie i dziennikarskie kroki. Opiekunowie Koła Młodych Redaktorów zmieniali się podobnie jak składy redakcji.

Zawsze jednak wśród naszych redaktorów były i są osoby, które mają coś do powiedzenia, chcą zaznaczyć swoją obecność w szkole, lubią przebywać i rozmawiać z innymi, dla których komputer to źródło wiedzy i nowych doświadczeń,
a nie maszyna do zabawy.

Zapraszamy do współpracy również te osoby, którym nie po drodze na zajęcia, a które piszą w domu opowiadania, fraszki, wiersze i inne formy literackie, rysują, tworzą karykatury, komiksy itp. Spotykamy się, aby ustalić tematykę, opracować zagadnienia, zebrać materiały, przygotować pytania do wywiadów, podsumować sondę lub konkurs, dokonać korekty.

Z naszym opiekunem kontaktujemy się elektronicznie, w ten też sposób kompletujemy poszczególne numery.
Wszystkie numery naszego pisemka znajdą się na naszej stronie.
Zapraszamy do współpracy.

 

 

Książkowy Zawrót Głowy Gazetka szkolna

Gazetka Biblioteki Szkolnej

Kartka – Miesięcznik Klas I–III

SZKOŁA MISTRZÓW PROGRAMOWANIA

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Westerplatte
ul. Reymonta 43
45-072 Opole

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu Rights Reserved.