Nauczyciele w roku szkolnym 2018/2019

 

Nauczanie zintegrowane:

  • Sylwia Chudalla
  • Weronika Dedyk
  • Krystyna Gilman
  • Donata Kluba
  • Anna Knop
  • Katarzyna Komarek
  • Jolanta Langos-Stępień
  • Ludmiła Sobolewska
  • Małgorzata Suchorska
  • Magdalena Tracz
  • Beata Trześniewska
  • Teresa Warzycha
  • Żaneta Żelosko

 

Język polski:

  • Katarzyna Gogolok
  • Ludwina Gordon
  • Aleksandra Kwiecińska
  • Mirosława Olejnik-Skwira
  • Dorota Polit-Szczotka

 

Historia i wiedza o społeczeństwie:

  • Jerzy Sowiński
  • Artur Szymczak
  • Katarzyna Trojanowska
  • Arkadiusz Wickiewicz

 

Wiedza o społeczeństwie:

  • Arkadiusz Wickiewicz

 

Plastyka:

  • Urszula Bartczak
  • Małgorzata Durkalec-Żytyńska
  • Ludmiła Sobolewska

 

Muzyka:

  • Urszula Bartczak

 

Język angielski:

  • Danuta Górska
  • Arkadiusz Jagieniak
  • Iwona Kępczyńska
  • Martyna Otorowska-Zomb
  • Aleksandra Raniczkowska

 

Język niemiecki:

  • Anna Grabińska
  • Julia Grzonka
  • Grażyna Osmęcka

 

Język hiszpański:

  • Katarzyna Krupińska

 

Matematyka:

  • Iwona Dulas
  • Mariola Klimkowska
  • Elżbieta Pasternak
  • Krystyna Szpak
  • Anna Wilk

 

Fizyka:

  • Iwona Szewczyk

 

Chemia:

  • Krzysztof Dynak
  • Ewa Ziembik

 

Przyroda:

  • Ewa Holc
  • Iwona Szewczyk

 

Biologia:

  • Maciej Gołąbek
  • Ewa Holc

 

Geografia:

  • Ewa Kwaśniewska-Bogdał

 

Technika/ zajęcia techniczne:

  • Małgorzata Durkalec-Żytyńska

 

Informatyka/ zajęcia komputerowe:

  • Danuta Górska
  • Adam Podwysocki
  • Iwona Szewczyk
  • Anna Wilk

 

Religia:

  • Jakub Jasiński
  • Lucyna Skorupa – Siostra Antonina
  • Juliusz Trusz

 

Wychowanie fizyczne:

  • Bogumił Baran
  • Dominika Gruszecka
  • Bożena Łysiak
  • Mariola Wojciechowska

 

Edukacja dla bezpieczeństwa:

  • Arkadiusz Jagieniak

 

Doradztwo zawodowe:

  • Anna Szmyt

 

Wychowanie do życia w rodzinie:

  • Ewa Holc

 

Pedagog:

  • Katarzyna Wrzesińska

 

Psycholog:

  • Anna Szmyt

 

Logopeda:

  • Mirosława Olejnik-Skwira

 

Biblioteka:

  • Monika Kozakiewicz

 

Wychowawcy świetlicy:

  • Weronika Dedyk
  • Krystyna Gilman
  • Anna Grabińska
  • Jolanta Karolewska
  • Donata Kluba
  • Teresa Warzycha
  • Żaneta Żelosko