TURNIEJ TALENTÓW SZACHOWYCH
Dnia 19 listopada sobota w naszej szkole odbył się turniej szachowy. Gościliśmy 64 zawodników z Opola, woj. opolskiego  Nysa,  Kędzierzyn Koźle, Brzeg oraz dolnośląskiego: Wrocław. Zawodnicy rozegrali 7 partii szachowych po 15 minut na zawodnika w 5 grupach wiekowych. Bardzo dobrze zagrali nasi uczniowie Łukasz Misiak zajął I miejsce w swojej grupie wiekowej, Bartek Gawdyn i Julia Wojdyła zajęli 3 miejsca w swoich grupach wiekowych. Pozostali zawodnicy walczyli bardzo dzielnie na swoich deskach szachowych. Był to pierwszy turniej rozegrany w naszej szkole z udziałem tylu zawodników i nie ostatni.Za rok zapraszamy na kolejną edycję zmagań szachowych talentów. Turniej został zorganizowany przez PSP nr1 w Opolu, oraz Opolski Związek Szachowy.

 

ZAPRASZAMY NA TURNIEJ TALENTÓW SZACHOWYCH

19.11.2016 r. /sobota/ godz. 9.30 w PSP Nr 1 w Opolu ul. Reymonta 43
Planowane zakończenie imprezy ok. godz. 14-tej

Turniej ma charakter ogólnopolski i mogą w nim wziąć udział wszyscy chętni pod warunkiem terminowego zgłoszenia jak w pkt. 7 oraz opłacenia wpisowego w wysokości 20 zł przed zawodami. Ponadto obowiązuje potwierdzenie udziału w dniu zawodów do godziny 9:15. (WIĘCEJ INFORMACJI KLIKNIJ)