Bicie rekordu Guinnessa
W poniedziałek 18 października 2016 roku,  piętnaścioro  uczniów klas IV – VI naszej szkoły, wzięło udział w ogólnopolskiej akcji zorganizowanej  przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy z okazji Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca. Dzieci  przyłączył się do bicia rekordu Guinnessa w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Całe wydarzenie trwało zaledwie pół godziny i rozpoczęło się tuż po godzinie  12.00 w  sali gimnastycznej w PSP nr 21. Wszyscy, przez 30 minut prowadzili na fantomach resuscytację, przyczyniając się tym samym do pobicia zeszłorocznego rekordu. Bardzo dziękujemy dzieciom, które wzięły udział w akcji i pokazały, że potrafią ratować ludzkie życie. Pamiętajmy, że podjęcie akcji ratowniczej jest zawsze lepsze niż nie udzielenie pomocy.