Zespół Dylemat pod opieką pani Urszuli Bartczak zdobywa dla PSP nr 1 statuetkę Szkoły Promującej Młode Talenty. Dnia 8 maja 2017 roku odbył się w Filharmonii Opolskiej finał V Festiwalu Artystycznego Ogrody Talentów, którego celem jest promocja uzdolnionych dzieci z opolskich szkół w trzech kategoriach: teatralnej, wokalnej i tanecznej. Festiwal organizowany jest przez opolski MDK i Urząd Miasta Opola.

 

 

Na koncert finałowy został zaproszony laureat wcześniejszych przesłuchań - nasz zespół wokalny Dylemat prowadzony przez panią Urszulą Bartczak.

W koncercie wystąpiły:
1. Martyna Kłobut  klasa VIc
2. Dominika Kmiotek  klasa VIc
3. Malwina Kulbacka  klasa VIc
4. Sonia Rup   klasa VIc
5. Ewa Sadlo    klasa VIc 
6. Katarzyna Chrobak  klasa VIc

Oprócz dyrektorów opolskich szkół (od podstawowych do ponadgimnazjalnych) na sali koncertowej znaleźli się zaproszeni rodzice. Po dwugodzinnych prezentacjach wszystkich uczestników nagrodzono niespodzianką -  plecakami z logo MDK, a nasza szkoła uzyskała statuetkę i honorowy tytuł SZKOŁY PROMUJĄCEJ MŁODE TALENTY, którą w imieniu PSP nr 1 odebrała pani dyrektor Ewa Ziembik.

OPOLSKIE MŁODE TALENTY 2017 - OGRODY TALENTÓW
Dnia 3 kwietnia 2017 roku odbył się w opolskim MDK Festiwal Artystyczny  Ogrody Talentów, którego celem jest promocja uzdolnionych dzieci z opolskich szkół w trzech kategoriach: teatralnej, wokalnej i tanecznej. Naszą szkołę reprezentował zespół wokalny Dylemat przygotowany przez panią Urszulą Bartczak. Dziewczyny wyśpiewały przepustkę na finałowy koncert w Filharmonii Opolskiej. Jesteśmy z nich bardzo dumni!

 

 

 

Skład zespołu:
1. Martyna Kłobut  klasa VIc
2. Dominika Kmiotek  klasa VIc
3. Malwina Kulbacka  klasa VIc
4. Sonia Rup   klasa VIc
5. Ewa Sadlo    klasa VIc 
6. Katarzyna Chrobak  klasa VIc