foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest najlepsza

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Opolu

im.Obrońców Westerplatte

Wyszukaj

Gościmy

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

KOŁO HAFCIARSKIE

W ramach zajęć świetlicowych działa kółko hafciarskie skupiające dzieci z klas II i III. We wtorkowe popołudnia uczestnicy  poznają  tajniki  haftu krzyżykowego. Efekty działalności kółka w pierwszym semestrze zaprezentowaliśmy  w formie wystawy.

 

 

 

 

Jesteśmy najmłodszym kołem zainteresowań w naszej szkole, rozpoczęliśmy działalność w styczniu 2016 roku. Spotykamy się w każdy czwartek po lekcjach, o godzinie 14:30 w sali 16. Uczymy się techniki haftu krzyżykowego gawędząc sobie w miłej atmosferze.

 

 

 

 

Doskonaląc swoje umiejętności w zakresie haftu rozwijamy jednocześnie:
• sprawność manualną
• koordynację wzrokowo – ruchową
• orientację przestrzenną (prawa, lewa, nad, pod)
• koncentrację uwagi
• dokładność
• twórcze myślenie 
• poczucie estetyki

Grono „hafciarek” i „hafciarzy” cały czas się powiększa. Zapraszamy chętnych uczniów z klas II i III !

 

 

W ciągu ostatnich czterech miesięcy poznawaliśmy tajniki haftu krzyżykowego i doskonaliliśmy nasze umiejętności w posługiwaniu się igłą. Powstały nasze pierwsze hafciki. Bardzo się staraliśmy i jesteśmy z nich naprawdę dumni! Chcąc podsumować dotychczasową działalność naszego kółka zorganizowaliśmy wystawę naszych prac.

SZKOŁA MISTRZÓW PROGRAMOWANIA

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Westerplatte w Opolu
ul. Reymonta 43, 45-072 Opole
tel./fax 77 454 28 89

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu Rights Reserved.