Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Nasza szkoła jest najlepsza

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu

im. Obrońców Westerplatte

Wyszukaj

Klasa 6A W naszej klasie uczy się 25 uczniów. Jesteśmy zgranym zespołem 12 dziewcząt i 13 chłopców. Naszym wychowawcą jest pan Krzysztof Falkowski nauczyciel w-f. Mamy dużo zainteresowań, szczególnie sportowych. Przewodniczącą naszej klasy jest Ania Meszko, zastępca: Grześ Janecki, skarbnik: Paweł Kolczyk. Chłopcy grają w koszykówkę, piłkę ręczną i piłkę nożną.  Dziewczęta lubią tańczyć i uczą się języków obcych.

 

 

 

Półfinały w Piłce Halowej
Dnia 08.11.2013 r. drużyna w składzie:
  Zuzia Ostrowska, Weronika Szybyłowicz, Ania Meszko, Julia Janowska, Ada Kępczyńska, Weronika Stachowiak, Marta Drożdż i Justyna Horbowy wybrała się na Półfinały Opola w  Piłce Halowej. Zajęcie przez drużyny drugiego miejsca pozwoliło na dostanie się do Mistrzostw Opola, które odbyły się dnia 15.11.2013 r. Dziewczyny zajęły III miejsce.

 

 

 

17 grudnia 2013 odbyły się eliminacje zawodów w piłce ręcznej dziewcząt. Zawody odbyły się w Groszowicach w PSP nr24. Naszą szkołę reprezentowały: Ania Meszko, Kasia Nowek, Justyna Horbowy, Maja Dudzińska, Marta Drożdż, Kasia Kownacka, Zuzia Ostrowska, Weronika Szybyłowicz, Kasia Suchorska i Ada Kępczyńska. Pomimo niezakwalifikowania się do etapu wojewódzkiego i tak osiągnęliśmy zwycięstwo zajmując III miejsce.

 

 

 

5 czerwca 2014r. nasza klasa uczestniczyła w zajęciach edukacyjnych z fizyki i chemii na Uniwersytecie Opolskim. Przeprowadzaliśmy doświadczenia chemiczne oraz poznaliśmy zjawiska zachodzące w fizyce. Z wielkim zainteresowaniem uczestniczyliśmy w wykładach z historii, motoryzacji. Odśpiewaliśmy hymn studencki, przez jeden dzień mogliśmy się poczuć jak prawdziwi studenci. Zajęcia były ciekawe i poznaliśmy wiele nowych ciekawostek z otaczającego nas świata.

SZKOŁA MISTRZÓW PROGRAMOWANIA

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Westerplatte w Opolu
ul. Reymonta 43, 45-072 Opole
tel./fax 77 454 28 89

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu Rights Reserved.