Dnia 17 marca 2017 w naszej szkole zazieleniło się, gdyż tradycyjnie obchodzili my dzień Św. Patryka. Z tej okazji odbył się konkurs „na najbardziej zieloną klasę”. W klasach I-III prawie wszyscy uczniowie stanęli  na wysokości zadania. I tak oto:I miejsce zajęły klasy: I A i III B, II miejsce otrzymały klasy: II E i II D, III miejsce  wywalczyły klasy: III C i III D. PONADTO KLASĘ II E ODZWIEDZIŁ IRLANDZKI SKRZAT- LEPRECHAUN, w rolę  którego wcielił się Filip Mendrek. Za odwagę i bardzo oryginalny strój  Filip otrzymał słodką nagrodę. W klasach IV-VI  bezapelacyjnie. I miejsce zdobyła radosna i zielona klasa IVC. FUNDATOREM NAGRÓD W KONKURSIE BYŁA RADA RODZICÓW, dzięki której wszystkie przebrane klasy otrzymały słodkie nagrody. Wszystkim, którzy przyłączyli się do zabawy serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom GRATULUJEMY!