Dnia 28 pazdziernika odbył się konkurs na najlepiej przebraną klasę z okazji obchodów Halloween. Dzieci mogły przebrać się w kostiumy które nawiązywały do Halloween ale nie tylko. Tego dnia przebrana była prawie cała szkoła. W klasach 1-3 pierwsze miejsce w konkursie zdobyła klasa 2b, w której przebrane było każde dziecko. Dzieci przygotowały również dekoracje, które nadały Halloweenowego klimatu. Drugie miejsce zajęły klasy: 3b, 3c, 3d. Trzecie miejsce zajęły klasy: 3a, 2e, 1b. W klasach 4-6 pierwsze miejsce zdobyła klasa 4a. Drugie miejsce zajęła klasa 4c a trzecie miejsce w konkursie zdobyły klasy 4c oraz 6c. Klasy, które zajęły pierwsze miejsce otrzymały słodkie nagrody. W klasach 4-6 zorganizowano również projekt „My Halloween Monster” w którym to dzieci rysowały i opisywały w języku angielskim Halloweenowego  stworka. Dziękujemy za udział i GRATULUJEMY!

Spotkanie z przedszkolakami Halloween 2016
Tuż przed dniem Halloween zaprosiliśmy do naszej szkoły dzieci z opolskich przedszkoli na spotkanie w klimacie święta duchów. Razem z nimi bawiliśmy się, śpiewaliśmy, graliśmy i tworzyliśmy stworki, które z pewnością przydały się na Halloween. Spotkanie przygotował zespół nauczycieli języków obcych, na kolejne będziemy zapraszać  już wkrótce.