Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Nasza szkoła jest najlepsza

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu

im. Obrońców Westerplatte

Wyszukaj

Zajęcia ceramiczne. Podobnie jak w poprzednich latach w PSP nr 1 odbywały się co miesiąc zajęcia ceramiczne. Uczestnicy wykonywali pod kierunkiem artystki ceramiczki Katarzyny Urbaniak różne formy zgłębiając sposoby i techniki pracy w glinie. Pani Katarzyna Urbaniak szkliwiła i wypalała przygotowane przez dzieci prace i piękne kolorowe otrzymywały na własność. Takie ceramiczne dziełka można wręczyć bliskim, albo zachować dla siebie na długie lata.

 

 

 

 

Warsztaty ceramiczne

 

 

 

 

 

 

 

Zajęcia  ceramiczne  prowadzone przez pania Katarzynę Urbaniak.

 

 

 

 

 

 

 

Zajęcia ceramiczne wciąż trwają. Robimy widoczne postępy. Formowaliśmy już w tym roku miski, maski, bałwanki, a ostatnio kubki, z których będziemy mogli pić, kiedy prowadząca zajęcia artystka plastyk Katarzyna Urbaniak wypali je i pokryje szkliwem. Na zdjęciach uczestnicy warsztatów ceramicznych. p. Małgorzata Sobolewska

 

 

 

 

WARSZTATY CERAMIKI ARTYSTYCZNEJ I RZEŹBY W  GLINIE. Na zajęciach ceramicznych  wykonaliśmy piękne prezenty dla naszych mam. Tym razem były to kolorowe kafelki.

 

 

 

 

 

Dzięki artystce pani Katarzynie Urbaniak mogliśmy uczestniczyć we wspaniałych zajęciach. Ceramika  cieszyła się dużym zainteresowaniem. Na zajęciach poznawaliśmy  różne techniki tworzenia z gliny: lepienie z wałeczków, wygniatanie z bryły, modelowanie itp. Podczas ostatnich zajęć powstawały wspaniałe szkatułki dla mam. Jak zwykle wiedza została podana w atrakcyjny i przystępny sposób, a my pod czujnym okiem pani Kasi wykonywaliśmy cudowne prace.

SZKOŁA MISTRZÓW PROGRAMOWANIA

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Westerplatte w Opolu
ul. Reymonta 43, 45-072 Opole
tel./fax 77 454 28 89

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu Rights Reserved.