Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Nasza szkoła jest najlepsza

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu

im. Obrońców Westerplatte

Wyszukaj

Filtr
  • Średnia szkoły z nauczania - 4,50
    Średnia szkoły z zachowania - 4,78

    Spośród 389 uczniów z klas 4-8 świadectwo z wyróżnieniem otrzymało 190 uczniów.

  • Uczniowie klas 4

    Klasa 4a - średnia 5,1

     1.  Bielamowicz Nadia
     2.  Broda Julia
     3.  Buczyńska Emilia
     4.  Gołąbek Maciej
     5.  Kmak Dominik
     6.  Łysiak Zuzanna
     7.  Miedziejko Tomasz
     8.  Parasiewicz Zofia
     9.  Pawlik Bartosz
     10.  Prandzioch Michał
     11.  Rosiński Dawid
     12.  Sosnowski Tymoteusz
     13.  Sośniak Franciszek
     14.  Szmyt Lidia
     15.  Warchał Zofia
     16.  Wiśniewski Ksawery
     17.  Zielińska Zuzanna

    Klasa 4b - średnia 4,5

    1. Adamiec Zuzanna
    2. Bogusz Karina
    3. Bożek Zuzanna
    4. Brzozowski Kacper
    5. Olejnik Michał
    6. Rękas Milena
    7. Czech Maja
    8. Zmysłowska Karolina
    9. Znaniecki Kamil

    Klasa 4c - średnia 5,0

    1. Kasperski Tymon
    2. Świst Przemysław
    3. Boulkroune Meriem
    4. Miśta Liliana
    5. Gałwa Piotr
    6. Hac Tamara
    7. Figura Julia
    8. Śleziak Oskar
    9. Gordon Martha
    10. Janecka Hanna
    11. Kostrzewa Adam
    12. Wołczyk Antoni
    13. Makar Lena
    14. Kurdyna Maja
    15. Marcjasz Michał
    16. Wrześniowski Maksymilian
    17. Kaczak Oliwia
    18. Matula Karol

    Klasa 4d - średnia 4,6

    1. Romaniak Kacper
    2. Wrońska Paulina
    3. Bezuhla Anastasiia
    4. Machner Klara
    5. Letka Natalia
    6. Radecka Natalia
    7. Lach Joanna
    8. Szymaczewska Lena

    Klasa 4e - średnia 4,6

    1. Kiwus Oliwier
    2. Zatwarnicka Julia
    3. Białas Jakub
    4. Białas Karolina
    5. Kłodziński Szymon
    6. Bartnikowska Maja
    7. Białas Hanna
    8. Magierowski Franciszek
    9. Dowhaniuk Karolina
    10. Osicka Magdalena
    11. Skrobot Michał
    12. Sobkowicz Karolina


    Uczniowie klas 5

    Klasa 5a - średnia 4,2

    1. Bienias Weronika
    2. Poluszyńska Julia
    3. Zembaty Antonina
    4. Trabuć Hanna
    5. Perkowska Daria
    6. Szymaczewska Natasza

    Klasa 5b - średnia 4,4

    1. Puńko Hanna
    2. Bartczak Hanna
    3. Sitkiewicz Zofia
    4. Świst Anna
    5. Kmieciak Maciej
    6. Broda Jakub
    7. Bartczak Szymon
    8. Passon Nataniel
    9. Warpas Natasza
    10. Dudzińska Ewa
    11. Nowak Zuzanna
    12. Tyszka Marek

    Klasa 5c - średnia 4,3

     1. Levytskyy Oleg
     2. Bujak Zuzanna
     3. Gacka Olivier
     4. Kowalowicz Malwina
     5. Mazurek Maciej
     6. Sewiło Adrianna
     7. Szczygieł Gabriela
     8. Wołczak Paweł
     9. Broszkiewicz Nela
     10. Gierejkiewicz Alicja
     11. Olczak Justyna
     12. Malinowski Julian

    Klasa 5d - średnia 4,4

    1. Kapluk Hanna
    2. Kłak Julia
    3. Magacz Aleksander
    4. Makar Olaf
    5. Pieniążek Alicja
    6. Wiesner Kinga
    7. Drożdżyński Filip


    Uczniowie klas 6

    Klasa 6a - średnia 4,6

     1. Chmurowska Natalia
     2. Chwojnicki Bartosz
     3. Czerwiak Barbara
     4. Demel Kamil
     5. Dolata Julia
     6. Garbowicz Olgierd
     7. Garmulewicz Jakub
     8. Kostur Mateusz
     9. Nowosielecka Natalia
     10. Pawlik Jakub
     11. Plamitzer Pola
     12. Stawniczy Oliwia

    Klasa 6b - średnia 4,6

    1. Wolny Jadwiga
    2. Pondo Maria
    3. Pawlicka Michalina
    4. Krawiec Michał
    5. Przesmycki Michał
    6. Filipowska Aleksandra
    7. Wojnar Bartosz
    8. Szmigiel Remigiusz
    9. Misiak Łukasz
    10. Piekarczyk Maksymilian
    11. Czyż Mateusz
    12. Łysiak Antoni
    13. Bilak Magdalena
    14. Stankiewicz Izabela
    15. Nowak Dawid

    Klasa 6c - średnia 4,2

     1. Borowiec Julia
     2. Pietras Michalina
     3. Klubkowski Adrian
     4. Kasperski Kacper
     5. Łydka Kinga
     6. Jonczyk Kinga
     7. Radecki Jakub
     8. Wąsiak Julia
     9. Buszta Jakub
     10. Drewniak-Toboła Bartosz


    Uczniowie klas 7

    Klasa 7a - średnia 3,4, brak wyróżnień

    Klasa 7b - średnia 4,7

    1. Pelon Patrycja
    2. Górny Mateusz
    3. Wojdyła Julia
    4. Stark Magdalena
    5. Łagosz Jan
    6. Gajewski Maciej
    7. Gałwa Paweł
    8. Strzelczyk Aleksandra
    9. Jonczyk Zuzanna
    10. Kuleczko Mateusz
    11. Kostyk Marta


    Uczniowie klas 8

    Klasa 8a - średnia 3,8

    1. Borończyk Katarzyna
    2. Szałkiewicz-Sibelska Klaudia
    3. Nabrzuchowski Maciej
    4. Zaryczański Wojciech
    5. Witer Joanna

    Klasa 8b - średnia 5,3

     1. Mikłuszka Magdalena
     2. Rudy Magdalena
     3. Haczkiewicz Wiktoria
     4. Machalska Alicja
     5. Szyszka Adam
     6. Bartnicki Mikołaj
     7. Doszczak Kacper
     8. Kowalowicz Mateusz
     9. Wilczek Zuzanna
     10. Gawlik Angelika
     11. Sadlo Ewa
     12. Jasińska Dominika
     13. Seremak Mateusz
     14. Chrobak Katarzyna
     15.  Czerezdrecki Michał
     16.  Kłobut Martyna
     17.  Kołodziej Łukasz
     18.  Ptak Tomasz
     19.  Baran Patryk
     20.  Chwojnicki Paweł
     21.  Kmiotek Dominika
     22.  Tobera Emil
     23.  Warpas Marta
     24.  Kulbacka Malwina
     25.  Matula Antoni
     26.  Pawełczak Patrycja
     27.  Sokół Sylwester
     28. Szczerbaniewicz Weronika

    Klasa 8c - średnia 4,4

    1. Harupa Jan
    2. Karpowicz Paweł
    3. Grabisz Zuzanna
    4. Jaworska Oliwia
    5. Kostyk Karol
    6. Branicki Michał
    7. Rzetecki Marcin
    8. Tadevosyan Edgar

  • LAUREACI ZŁOTEGO MEDALU JEDYNKI 2019 w poszczególnych kategoriach:

    Język polskiJadwiga Wolny

    Język angielskiMikołaj Bartnicki

    Język niemieckiMagdalena Mikłuszka

    HistoriaMichał Branicki

    Wiedza o społeczeństwieMichał Czerezdrecki

    Matematyka Magdalena Rudy

    FizykaŁukasz Kołodziej

    ChemiaKacper Doszczak

    BiologiaKinga Wiesner

    PrzyrodaMateusz Kostur

    GeografiaAdam Szyszka

    Informatyka Jakub Pawlik

    MuzykaMartyna Kłobut

    PlastykaMarta Łuszczyńska

    Wychowanie fizyczneJulia Dolata

    ZachowanieAleksander Wilkaniec

    Aktywność społecznaJulia Wojdyła



    Super Uczeń JedynkiAdam Szyszka


    PRZYJACIEL SZKOŁY Pani Małgorzata Sibelska-Raduj

     

     

    Serdecznie gratulujemyi życzymy dalszych sukcesów w nauce!

  • Z dumą informujemy, że dwoje naszych uczniów w mijającym tygodniu do tytułu laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dołożyło kolejny zaszczytny tytuł. Podopieczni nauczycieli języka angielskiego Magdalena Mikłuszka i Mikołaj Bartnicki znaleźli się w wąskim gronie 30 uczniów szkół podstawowych Opola, którzy otrzymali tytuł Opolskiego Orła nadawany przez prezydenta miasta za swoje osiągnięcia w konkursach. Gratulujemy uczniom, ich Rodzicom oraz nauczycielom.

  • zbiorka dla schroniska 1 20190612 1536855016

    Przyjemnie jest pomagać, nie oczekując nic w zamian. Klasa VIa, wraz z rodzicami organizowała w naszej szkole zbiórkę darów dla psów i kotów ze schroniska przy Fundacji Mali Bracia. Przez cały maj przynoszone były sucha karma, ciepłe koce, zabawki, smycze, obroże, środki czystości i wiele innych rzeczy potrzebnych czworonogom.

  • Język polski

    1. Magdalena Mikłuszka
    2. Jadwiga Wolny

    Język angielski

    1. Magdalena Mikłuszka
    2. Mikołaj Bartnicki

    Język niemiecki

    1. Mikołaj Bartnicki
    2. Magdalena Mikłuszka

    Historia

    1. Michał Branicki

    Wiedza o społeczeństwie

    1. Zuzanna Wilczek
    2. Michał Czerezdrecki
    3. Kacper Doszczak
    4. Adam Szyszka

    Matematyka

    1. Wiktoria Haczkiewicz
    2. Kacper Kasperski
    3. Magdalena Rudy
    4. Franciszek Sośniak
    5. Adam Szyszka

    Fizyka

    1. Michał Czerezdrecki
    2. Kacper Doszczak
    3. Mateusz Kowalowicz
    4. Łukasz Kołodziej
    5. Adam Szyszka

    Chemia

    1. Magdalena Mikłuszka
    2. Kacper Doszczak
    3. Adam Szyszka

    Biologia

    1. Kinga Wiesner
    2. Magdalena Rudy
    3. Mateusz Kowalowicz
    4. Adam Szyszka

    Geografia

    1. Adam Szyszka

    Przyroda

    1. Julia Borowiec
    2. Natalia Chmurowska
    3. Olgierd Garbowicz
    4. Jadwiga Wolny
    5. Mateusz Kostur
    6. Michalina Pawlicka

    Informatyka

    1. Hanna Puńko
    2. Jakub Pawlik
    3. Michał Prandzioch
    4. Franciszek Sośniak

    Muzyka

    1. Martyna Kłobut
    2. Antoni Krzymiński
    3. Jan Harupa
    4. Malwina Kowalowicz
    5. Paweł Karpowicz
    6. Aleksander Wilkaniec

    Plastyka

    1. Zuzanna Bujak
    2. Marta Łuszczyńska
    3. Julia Wojdyła

    Wychowanie fizyczne

    1. Julia Dolata
    2. Malwina Kowalowicz
    3. Patrycja Pelon

    Zachowanie

    1. Karina Bogush
    2. Julia Poluszyńska
    3. Alicja Pieniążek
    4. Hanna Puńko
    5. Natalia Nowosielecka
    6. Michał Krawiec
    7. Magdalena Mikłuszka
    8. Adam Szyszka
    9. Zuzanna Grabisz
    10. Franciszek Sośniak
    11. Aleksander Wilkaniec
    12. Mateusz Górny

    Aktywność społeczna

    1. Ewa Sadlo
    2. Julia Wojdyła

    Wszystkim nominowanym GRATULUJEMY!

SZKOŁA MISTRZÓW PROGRAMOWANIA

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Westerplatte w Opolu
ul. Reymonta 43, 45-072 Opole
tel./fax 77 454 28 89

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu Rights Reserved.