Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Nasza szkoła jest najlepsza

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu

im. Obrońców Westerplatte

Wyszukaj

Filtr
  • Zapytanie ofertowe dotyczące sprzedaży obiadów gotowych w stołówce PSP 1 w roku szkolnym 2019/2020.

    Termin składania ofert: 1.06.2019 r.

  • Kategoria literacka

     

    Nagrody

    klasy I - III

    Poezja

    1. Paweł Łuczak kl. Ib, PSP 14 Opole, nauczyciel Aldona Papaj
    2. Amelia Surowska kl. Ib, PSP 14 Opole, n. Aldona Papaj
    3. Szymon Terlikowski kl. IIIa, PSP 14 Opole, n. Jolanta Kiwilszo

    klasy IV – VI

    Poezja

    1. Dobrochna Kantorowicz kl. Vb, PSP 2 Opole
    2. Jadwiga Wolny kl. VIb, PSP 1 Opole

    Proza

    1. Aleksander Borucki kl. IV, PSP 25 Opole, n. Katarzyna Kassak
    2. Piotr Mandela kl. Vb, PSP 2 Opole, n.

    kl. VII - VIII

    1. Julia Pasoń kl. VIIa, PSP 24 Opole, n. Małgorzata Zaraś
    2. Agata Zawojska kl. VIIa, PSP 11 Opole, n. Violetta Czeczot-Putek
    3. Maja Dąbrowska kl. VIa, PSP 21 Opole

     

    Kategoria plastyczna

     

    Klasy I – III

    Nagrody

    Jagoda Zwijacz kl. Ia, PSP 1 Opole, n. Małgorzata Sobolewska
    Jagoda Duda kl. IIIa, SP 3 Ozimek, n. Violetta Wińska
    Alicja Barasińska IIIa, SP Ozimek, n. Violetta Wińska
    Paweł Bronder kl. III, SP Szczedrzyk, n. Mirella Rudolf
    Stanisław Szmyt kl. IIa, Pracownia Działań Twórczych, n. Małgorzata Sibelska-Raduj
    Stanisław Cichosz kl. IIIa, PSP 14 Opole, n. Jolanta Kiwilszo
    Alicja Sowa MDK Kluczbork, n. Krystyna Dusanowska
    Maja Różańska MDK Kluczbork, n. Krystyna Dusanowska
    Maria Sobik SP Wołczyn, n. Krystyna Dusanowska
    Milena Polak kl. Ib, PSP 5 Opole

    Wyróżnienia

    Anna Hodz MDK Kluczbork, n. Krystyna Dusanowska
    Oktawian Tyrała kl. IIc, PSP 14 Opole, n. Agata Kolmas-Szlęg
    Daria Bauch kl. II, SP 26 Opole
    Anna Jenczek kl. III, PSP Szczedrzyk, n. Mirella Rudolf
    Robert Pelon kl. Ib, PSP 1 Opole, n. Małgorzata Sobolewska
    Natalia Klich MDK Kluczbork, n. Krystyna Dusanowska
    Maksymilian Wełk kl. Ib, PSP 14 Opole, n. Aldona Papaj
    Hanna Janiak kl. I, PSP 14 Opole
    Oliwia Plewka l.8, PSP 14 Opole, n. Aleksandra Gierach

     

    Klasy IV – VI

    Nagrody

    Natalia Feliks kl. VI, PSP Szczedrzyk, n. Urszula Serafin-Noga
    Damian Pysz kl. VI, PSP Szczedrzyk, n. Urszula Serafin-Noga
    Zuzanna Stańczyk SP Ozimek, n. Joanna Dubiel-Stonoga
    Kaja Wojtas kl. V, SP 3 Ozimek, n. Joanna Dubiel-Stonoga
    Amelia Bezubka kl. IV, PSP 5 Kluczbork, Halina Frąsiak-Czumałowska
    Zuzanna Choińska kl. IV, MDK Kluczbork, n. Halina Frąsiak-Czumałowska
    Marta Gaida kl. VI, ZSP Dębska Kuźnia, n. Andrzej Olczyk
    Aleksandra Zima kl. V, PSP 31 Opole
    Julia Borowiec kl. VIc, PSP 1 Opole, n. Małgorzata Durkalec-Żytyńska
    Marta Glatz MDK Kluczbork, n. Krystyna Dusanowska
    Oliwia Kaczak kl. IVc, PSP 1 Opole, n. Małgorzata Durkalec-Żytyńska

    Wyróżnienia

    Emilia Pasoń kl. IV, ZSP Dębska Kuźnia, n. Andrzej Olczyk
    Michał Pełka kl. VIa, PSP 1 Opole, n. Małgorzata Durkalec-Żytyńska
    Wiktoria Skorek kl. IV, SP 3 Ozimek, n. Joanna Dubiel-Stonoga
    Natalia Nowosielecka kl. VIa, PSP 1 Opole, n. Małgorzata Durkalec-Żytyńska

     

    Klasy VII – VIII

    Nagrody

    Małgorzata Paliwoda kl. VIIb, SP Ozimek, n. Joanna Dubiel-Stonoga
    Weronika Lewandowska kl. VIIa, PSP 29 Opole, n. Joanna Dubiel-Stonoga
    Oliwia Olszewska kl. VIIa, SP 3 Ozimek, n. Joanna Dubiel-Stonoga
    Karolina Gaś ZSP Dębska Kuźnia, n. Andrzej Olczyk
    Julia Widz kl. VII, ZSP Dębska Kuźnia, n. Andrzej Olczyk

    Wyróżnienia

    Marta Łuszczyńska kl. VII, PSP 1 Opole, n. Małgorzata Durkalec-Żytyńska
    Magdalena Baliga kl.VIIc, PSP 14 Opole, n. Ewa Kisyńska-Dygdałowicz

     

    Podsumowanie konkursu odbędzie się 25 maja o godz. 12.00 w Zespole Szkół Leśnych w Tułowicach. Zapraszamy!

     

    Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Opolu
    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu

SZKOŁA MISTRZÓW PROGRAMOWANIA

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Westerplatte w Opolu
ul. Reymonta 43, 45-072 Opole
tel./fax 77 454 28 89

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu Rights Reserved.