Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Nasza szkoła jest najlepsza

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu

im. Obrońców Westerplatte

Wyszukaj

Regulamin
„Złoty medal jedynki” za szczególne osiągnięcia otrzyma uczeń, który:
1. Jest laureatem konkursu przedmiotowego lub uzyskał I miejsce w  Wojewódzkich  Szkolnych Igrzyskach Sportowych.
2. Uzyskał średnią ocen końcowo rocznych powyżej 5,0.
3. Uzyskał z zachowania ocenę: wzorową.

Rok szkolny 2006/2007 Jan Zalejski

 

 

 

 

 

Rok szkolny 2007/2008 Katarzyna Sowa

 

 

 

 

 

Rok szkolny 2008/2009 Łukasz Trojan

 

 

 

 

 

Za szczególne osiągnięcia w roku szkolnym 2009/2010 „Złoty Medal Jedynki” otrzymał uczeń klasy VIa Michał Bono Kulbacki

 

 

 

 

Za szczególne osiągnięcia w roku szkolnym 2010/2011 „Złoty Medal Jedynki” otrzymała uczennica klasy VIb Anna Hitnarowicz

 

 

 

 

 

Za szczególne osiągnięcia w roku szkolnym 2011/2012 „Złoty Medal Jedynki” otrzymała uczennica klasy VIa Natalia Czyżyk

 

 

 

 

 

Za szczególne osiągnięcia w roku szkolnym 2012/2013 „Złoty Medal Jedynki” otrzymały uczennice klasy VI  Julia Papierz i Agnieszka Dulas.

 

 

 

 

 

 

Złoty Medal JEDYNKI 2013/2014 przyznano następującym uczniom w poszczególnych kategoriach:

 

 

 

 

Język polski – Weronika Szybyłowicz
Język angielski – Katarzyna Nowek
Język niemiecki – Vivien Kryniewska
Religia – Anna Meszko
Historia – Krzysztof Krukowski
Przyroda: Tropiciel Przyrody – Adam Krasowski
Przyroda: Eksperymentator – Krzysztof Oliwa
Matematyka – Daniel Ramsz
Informatyka – Adam Lamers
Plastyka – Ewa Kozieł
Technika – Joanna Dulas
Muzyka: Instrumentalista – Szczepan Greszel
Muzyka: Wokalista – Weronika Szybyłowicz
Wychowanie fizyczne – Wojciech Wojnowski
Aktywność społeczna – Michał Krasowski

 

 

23.06.2015 r. odbyła się uroczystość wręczenia Złotego Medalu Jedynki. Są to nagrody przyznawane wyjątkowym uczniom PSP nr 1 w Opolu w kategoriach, które są odzwierciedleniem przedmiotów szkolnych, a także w kategoriach: zachowanie oraz aktywność społeczna. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: rodzice, uczniowie i nauczyciele.

 

 

ZŁOTY MEDAL JEDYNKI 2015 przyznano następującym uczniom w poszczególnych kategoriach:

Super Uczeń Jedynki – Joanna Dulas
Zachowanie – Magdalena Mikłuszka
Aktywność społeczna – Monika Granatowska

Język polski – Maria Mikzińska
Język angielski – Ada Kępczyńska
Język niemiecki – Vivien Kryniewska
Historia – Michał Marciniak
Przyroda – Mikołaj Bartnicki
Matematyka – Magdalena Rudy
Zajęcia komputerowe – Julia Kamforowska
Plastyka – Oliwia Woźniak
Zajęcia techniczne – Julia Jura
Muzyka – Agnieszka Brachman
Wychowanie fizyczne – Wiktoria Tkaczuk

PRZYJACIEL SZKOŁY:
p. Bibiana Kowalowicz
p. Joanna Piórkowska

 

 

 

20.06.2016 r. odbyła się uroczystość wręczenia Złotego Medalu Jedynki.

 

 

ZŁOTY MEDAL JEDYNKI 2016 przyznano następującym uczniom w poszczególnych kategoriach:

Super Uczeń Jedynki – Jan Machalski
Język polski – Julia Kowalczyk
Język angielski – Mikołaj Bartnicki
Język niemiecki – Magdalena Mikłuszka
Historia – Michał Marciniak
Przyroda – Michał Czerezdrecki
Matematyka – Magdalena Rudy
Zajęcia komputerowe – Julia Kamforowska
Plastyka – Klaudia Szałkiewicz-Sibelska
Zajęcia techniczne – Kacper Doszczak
Muzyka – Dominika Kmiotek
Wychowanie fizyczne – Patrycja Pelon
Zachowanie – Bartek Lamboy
Aktywność społeczna – Wiktoria Gawin


PRZYJACIEL SZKOŁY
Pani  Agnieszka Kuleczko

 

 

 

19.06.2017 r. odbyła się uroczystość wręczenia Złotego Medalu Jedynki.

 

 

 

ZŁOTY MEDAL JEDYNKI 2017 przyznano następującym uczniom w poszczególnych kategoriach:
Aktywność społeczna – Martyna Kobut
Zachowanie – Michał Przesmycki
Język polski – Jadwiga Wolny
Język angielski – Pola Plamitzer
Język niemiecki – Magdalena Mikłuszka
Historia – Ewa Sadlo
Matematyka – Magdalena Rudy
Przyroda –Mateusz Kowalowicz
Zajęcia komputerowe – Michał Czerezdrecki
Muzyka – Dominika Kmiotek
Plastyka – Dagmara Dydzik
Zajęcia techniczne – Dominika Jasińska
Wychowanie fizyczne – Sonia Rup
Super Uczeń Jedynki – Magdalena Mikłuszka

PRZYJACIEL SZKOŁY:
Pani Agnieszka Drewniak 

 

 

 

 

ZŁOTY MEDAL JEDYNKI 2018

 

Nominowani Uczniowie wraz z Rodzicami zaproszeni zostali na uroczystą galę wręczenia NOMINACJI i ZŁOTYCH MEDALI JEDYNKI, która odbyła się 19.06.2018 r.

 

 

 

 

Uczniowie, którzy otrzymali ZŁOTY MEDAL JEDYNKI 2018:
Język polski – Jadwiga Wolny
Język angielski – Amelia Lizoń
Język niemiecki – Magdalena Mikłuszka
Historia – Michał Branicki
Matematyka – Magdalena Rudy
Fizyka – Michał Czerezdrecki
Chemia – Kacper Doszczak
Biologia – Mateusz Kowalowicz
Przyroda – Kinga Wiesner
Geografia – Klaudia Szałkiewicz-Sibelska
Informatyka – Kacper Kasperski
Muzyka – Martyna Kłobut
Plastyka – Dominika Jasińska
Wychowanie fizyczne – Patrycja Pelon
Zachowanie – Magdalena Stark
Aktywność społeczna – Łukasz Kołodziej
Super Uczeń Jedynki – Adam Szyszka

PRZYJACIEL SZKOŁY:
Pani Gracja Roszyk-Passoń

 

 

 

 

ZŁOTY MEDAL JEDYNKI 2019

LAUREACI ZŁOTEGO MEDALU JEDYNKI 2019:

Język polski – Jadwiga Wolny
Język angielski – Mikołaj Bartnicki
Język niemiecki – Magdalena Mikłuszka
Historia – Michał Branicki
Wiedza o społeczeństwie – Michał Czerezdrecki
Matematyka – Magdalena Rudy
Fizyka – Łukasz Kołodziej
Chemia – Kacper Doszczak
Biologia – Kinga Wiesner
Przyroda – Mateusz Kostur
Geografia – Adam Szyszka
Informatyka – Jakub Pawlik
Muzyka – Martyna Kłobut
Plastyka – Marta Łuszczyńska
Wychowanie fizyczne – Julia Dolata
Zachowanie – Aleksander Wilkaniec
Aktywność społeczna – Julia Wojdyła


Super Uczeń Jedynki – Adam Szyszka

PRZYJACIEL SZKOŁY – Pani Małgorzata Sibelska-Raduj

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce!

SZKOŁA MISTRZÓW PROGRAMOWANIA

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Westerplatte w Opolu
ul. Reymonta 43, 45-072 Opole
tel./fax 77 454 28 89

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu Rights Reserved.