Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Nasza szkoła jest najlepsza

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu

im. Obrońców Westerplatte

Wyszukaj

Aktualności

Świetlica szkolna

Imprezy, przedsięwzięcia Termin realizacji
Pasowanie na Świetlika X 2019 r.
Kiermasz Świetlicowy XII 2019 r.
Zbiórka karmy dla zwierząt XI 2019 r.
Projekt edukacyjno-czytelniczy – „Klasyka baśni i nawiązania” cały rok szkolny - podsumowanie w maju w trakcie Tygodnia Bibliotek Szkolnych
Spotkanie z przedszkolakami – „Ozdoby choinkowe” XII 2019 r.
Spotkanie z przedszkolakami – „Tradycje i zwyczaje wielkanocne” IV 2020 r.


Klasy 1-8

Uroczystości, przedsięwzięcia Termin realizacji
Dzień Edukacji Narodowej
X 2019 r.
Święto Niepodległości - Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej XI 2019 r.
Szkolne Jasełka XII 2019 r.
Dzień św. Patryka III 2020 r.
Festiwal Talentów klas 1-3 III 2020 r.
Festiwal Talentów klas 4-8 III 2020 r.
Konkurs plastyczno-literacki „Zwierzaki” IV-V 2020 r.
Spotkanie z przyrodą VI 2020 r.
Festyn z okazji Dnia Dziecka VI 2020 r.
Złoty Medal Jedynki VI 2020 r.
Sprzątanie świata, Dzień Ziemi, „Nie śmiecimy-sprzątamy-zmieniamy” IX 2019 r.
Święto Patrona Szkoły „Obrońców Westerplatte” - obchody 75-rocznicy istnienia szkoły V 2020 r.
Dzień Otwarty Szkoły II/III 2020 r.
Pasowanie na czytelnika XI 2019 r. 
Impreza „Poznajmy się” dla klas pierwszych X 2019 r. 
Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania  XI 2019 r. 
Uroczyste zakończenie roku szkolnego VI 2020 r. 

 

Rodzaj zajęć Prowadzący Termin Sala
Koło dziennikarskie p. L. Gordon wtorek
15.30-16.15
26
Koło polonistyczne p. L. Gordon wtorek
14.35-15.20
26
Koło plastyczne p. M. Durkalec-Żytyńska wtorek
13.40-14.25
24
Koło historyczne p. K. Trojanowska wtorek
14.35-15.20
23
Robotyka p. D. Górska czwartek
14.35-15.20
25
Koło informatyczne p. D. Górska czwartek
15.30-16.15
36
Koło fizyczne p. I. Szewczyk piątek
15.30-16.15
34
Koło sportowe p. M. Wojciechowska czwartek
16.15-17.15
sala gimnastyczna
Koło j. angielskiego p. I. Kępczyńska wtorek
15.30-16.15
31
Koło j. angielskiego p. I. Kępczyńska czwartek
14.35-15.20
31
Koło sportowe p. B. Baran poniedziałek
7.00-7.45
sala gimnastyczna
Koło sportowe p. D. Gruszecka piątek
7.00-7.45
sala gimnastyczna
Koło taneczne p. D. Gruszecka wtorek
15.20-16.05
sala gimnastyczna
Koło taneczne p. D. Gruszecka czwartek
14.35-15.20
35
Koło przyrodnicze p. E. Holc czwartek
15.30-16.15
32
„Odyseja Umysłu” p. E. Holc czwartek
14.35-15.20
32
Koło muzyczne p. U. Bartczak środa
13.40-14.25
35
Koło chemiczne p. K. Dynak środa (co 2 tygodnie począwszy od 18 IX)
16.00-17.30
32
Koło matematyczne p. M. Klimkowska piątek
14.35-15.20
25
Koło geograficzne p. I. Świec poniedziałek
14.35-15.20
34
Rodzaj zajęć Prowadzący  Termin Sala
Koło plastyczne p. L. Sobolewska środa
14.35-15.20
15.30-16.15
14
Koło j. angielskiego p. A. Raniczkowska środa
14.35-15.20
27
Koło matematyczne p. D. Kluba wtorek klasa 3a
9.45-10.30
wtorek-klasa 1a,b
12.30-13.30
wtorek klasa 2a,b
14.30-15.30
piątek klasa 3b
12.30-13.30
16

świetlica

świetlica

świetlica
Szermierka p. M. Wojciechowska środa
12.40-13.25
13.40-14.25
czwartek
16.15-17.15

salka gimnastyczna

Zajęcia sportowe MOS Nauczyciel z MOS piątek
13.30-15.45
Sala MDK ul.Targowa
Koło informatyczne p. A. Wilk poniedziałek
14.35-15.20
wtorek
15.30-16.15
środa
14.35-15.20
czwartek
14.35-15.20

36

36

36

36

Koło taneczne p. D. Gruszecka wtorek
15.20-16.15
czwartek
14.35-15.20
35

salka gimnastyczna
Koło teatralne MDK p. U. Bartczak środa
12.40-14.30
35
Gimnastyka korekcyjna MOS p. M. Wojciechowska czwartek
12.40-13.25
13.40-14.25
salka gimnastyczna

W stołówce do nabycia kanapki z żółtym serem (cena: 4 zł) i drożdżówki (cena: 2 zł).

 

 

Pix Programming Challenge to międzynarodowy konkurs programistyczny dla dzieci i młodzieży. Jest on w pełni przeprowadza za pośrednictwem aplikacji PixBlocks. Konkurs jest organizowany w 5 krajach europejskich, Indiach oraz Nigerii.

Zarówno udział w konkursie jak i aplikacja są całkowicie bezpłatne!

Uczestnicy konkursu muszą rozwiązać zadania z zakresu programowania. Zadania dostosowane są do różnych grup wiekowych. Dla najmłodszych są to zadania z zakresu programowania blokowgo, a dla starszych uczestników konkursu – zadania z zakresu programowania tekstowego w języku Python.

Konkurs składa się z 3 etapów: Eliminacji, Półfinałów oraz Finałów.

Finał polskiej edycji konkursu Pix Programming Challenge odbędzie się na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Rejestracja do polskiej edycji Pix Programming Challenge startuje 9 września 2019.

Więcej informacji na temat konkursu znajdą Państwo na stronie www.pixchallenge.org.

Aplikację można pobrać ze strony www.pixblocks.com.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się 2 września 2019 r. (poniedziałek) o godzinie 9.00:

  • klas I i klasy IIb w sali gimnastycznej,
  • pozostałych klas w wyznaczonych salach.

SZKOŁA MISTRZÓW PROGRAMOWANIA

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Westerplatte w Opolu
ul. Reymonta 43, 45-072 Opole
tel./fax 77 454 28 89

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu Rights Reserved.