PostHeaderIcon Aktualności szkolne

PostHeaderIcon Życzenia

 

 

 

PostHeaderIcon SZKOLNY FESTIWAL TALENTÓW

W pierwszym dniu wiosny – 21 marca 2018 roku powitaliśmy ją artystycznie! W naszej szkole odbył się kolejny Festiwal Talentów. Konkurs dla uczniów, którzy mają ciekawe pasje i chcą je zaprezentować przed szkolną społecznością.

Przesłuchania odbywały się w dwóch kategoriach: klasy I–III oraz IV–VII.

Każda klasa zgłaszała dwie prezentacje wyłonione wcześniej w konkursie klasowym.

Więcej…

 

PostHeaderIcon WYNIKI KONKURSU NA NAJBARDZIEJ ZIELONĄ KLASĘ W DNIU ŚWIĘTEGO PATRYKA

KLASY I–III
I MIEJSCE – KLASA IB 20 uczniów
II MIEJSCE – KLASA IA 16 uczniów
III MIEJSCE – KLASA IIIC 15 uczniów

KLASY IV–VII
I MIEJSCE KLASA – IVC 20 uczniów


ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY I ZAZDROŚCIMY SŁODKIEGO GARNCA IRLANDZKIEGO SKRZATA LEPRECHAUNA

Więcej…

 

PostHeaderIcon FINAŁ WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Miło nam poinformować, że trójka naszych uczniów uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego. Amelia Lizoń z klasy VIa oraz Magdalena Mikłuszka i Adam Szyszka z klasy VIIb dwujęzycznej osiągnęli wynik powyżej 85% punktów niezbędnych do zdobycia tytułu. Należy dodać, że Adam został w tym roku także laureatem Wojewódzkiego Konkursu Historycznego. Dwoje naszych uczniów Wiktoria Haczkiewicz oraz Mikołaj Bartnicki, oboje także z klasy VIIb, uzyskali tytuł finalisty plasując się tuż poniżej limitu. Zarówno laureatom, jak i finalistom serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.

 


 

PostHeaderIcon FINAŁ PROJEKTU „AUSTRALIA – W KRAINIE KANGURÓW”

W tym roku narodowemu świętu Australii, które przypada 26 stycznia towarzyszył projekt dla klas VI-tych zatytułowany „Australia – w krainie kangurów”. Uczniowie samodzielnie przygotowali prezentacje w dowolnej formie na wcześniej przydzielone tematy, m.in. fauna i flora kontynentu, ciekawe postaci ze świata literatury, muzyki czy filmu. Od inwencji, rzetelności oraz zaangażowania uczniów w przekazaniu informacji zależało przygotowanie reprezentacji klas w starciu kończącym projekt. Zespół „Żółwi” z VIa bezapelacyjnie pokonał „Diabły tasmańskie”, reprezentantów klasy VIb.

 

 

 

PostHeaderIcon „Młodzi Odkrywcy Sekretów Nauki”

 

 

 

 

PostHeaderIcon DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

W dniu 3 marca 2018 r. odbył się w Naszej Szkole Dzień Otwarty. Dzieci uczestniczyły w różnego rodzaju zajęciach m.in. z edukacji polonistycznej, przyrodniczej, matematycznej, muzycznej, zajęciach językowych, zajęciach z plastyki i wychowania fizycznego.

Więcej…

 

PostHeaderIcon KOLEJNY SUKCES ODYSEUSZY!!!

We Wrocławiu na Eliminacjach Regionalnych drużyna piątoklasistów zakwalifikowała się do Finału Ogólnopolskiego, który odbędzie się w Gdyni w dniach 24–25 marca. Jest to dla nich i dla ich trenera ogromny sukces. Podczas dwóch dni konkursowych będą godnie reprezentować naszą szkołę i nasze miasto.


Więcej…

 

PostHeaderIcon ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY!

 

 

 

 

PostHeaderIcon ZMIANY W PLANIE ZAJĘĆ

Od 5 marca 2018 r. niewielkie zmiany w planie zajęć niektórych klas

zobacz>>

 

 


 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 32